Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník Bazalka
Vloženo 10.11.2008
Aktualizováno 5.4.2012

Horny

Dokoupil jsem jen vyhřívaný rukojeti, jelikož mě to občas popadne ve čtyři ráno - dokud jsou prázdný cesty a to bývá někdy ještě pěkná kosa. Zkušenosti: zatím jen pozitiva. Mrštná, lehká, zábavná... Víceméně nemam co bych jí vytknul. Snad jen palivoměr ukazuje správně jen když neni motorka na stojánku a ze začátku mi chyběl ukazatel zařazenýho kvaltu.

Přidal jsem pár fotek z vánoční vyjížďky na Lipno.

A ještě pár fotek ze Sardinie. Mimochodem netušil jsem, že jde na hornidlu zmydlit téměř na plátno sadu BT016 za 3000 km. Do tamních zatáček výbornýnářadí!

Nechal jsem si přitvrdit podvozek - lituju jen, že jsem se k tomu neodhodlal dřív.

Spotřeba je od 4 - 8 litrů. Nejde mi to v tom úvodním popisu opravit.

Tak do nový sezony dostal Horny nový desky, filtry, zlatej řetěz, zásuvku na navi, pozek přitvrzenej na doraz, řídítka trochu dopředu ... teď už jen trochu počasí aby se umoudřilo.

Tak podvozek nadoraz se osvědčil. Jen mi teď přijdou hrozně nízko stupačky. Lítaji za mnou furt jííískry.

Na podzim jsme se po 49tis. km rozloučili. Ještě teď mi srdce krvácí.
Všem, co nepotřebujou lítat pořád přes dvě kila, ale spíš blbnout na okreskách - vřele doporučuju. Nicméně už byl čas zkusit zase něco jinýho.

Forty
Forty napsal 30.07.11 v 12:55

tenhle model horneta moc nemusím, ale ta zlatá je moc dobrá barva (a né nějaká stříbrná, Membere ). každopádně za tu fotku na ledu a hlavně v písku jasná 10ka ! to se povedlo... i když bych ji teda nechtěl pak dolovat ven, to mi stačí, když jen stojím nohama ve vlnách a ty se mi pomale boří do toho tekutýho písku, natož 200 kg bike... jsi měl radši počkat na odliv a až písek trochu vyschne...
a teda doufám, že ti honda před předáním biku přibalila nějakej speciální lak/postřik proti soli... když ji takhle dáváš (se podívej jak dopadl Bubrak s ninjou )

Bazalka
Bazalka napsal 01.02.11 v 12:21

To na tebe tak zasvítí po několika měsících sluníčko a dostaneš nápad. Ten je samo třeba zrealizovat co nejdřív, tak sedneš na motorku v trenýrkách a pantoflích a jdeš tvořit. No když jsme Hornyho dolovali z písku, kterej se víc a víc propadal do moře - už mi to tak dobrej nápad nepřišel. Kor když jsem ho pak myl postřikovačem na trávník, co tam měli v nejbližší zahradě.

scyther
scyther napsal 29.01.11 v 21:51

Pěkná série fotek, 10b Jen toho písku u moře bych se trochu bál, na to su moc měkkej

Hustokrutoborec
Hustokrutoborec napsal 14.10.10 v 19:42

Skvělá motorka, vím o čem mluvim Bohužel tej mojí jsem trochu ublížil, když jsem se potkal s multikárou Ale to se přes zimu spraví, neni to tak strašný. Jak jsem napsal i u sebe v profilu, přes hlubokou jezdim skoro furt, tak se třeba někdy potkáme Každopádně tej tvojí právem 10b

asfald
asfald napsal 02.04.10 v 22:50

tak chtel jsem kawasaki z 750 ale jsem rad ze mam take horneta.zluty nebo modry je jedno,proste je to krasna motorka.davam ti