Yamaha XJ 600 (1998)

Vlastník penelopa
Vloženo 22.11.2008
Aktualizováno 26.7.2010

Je to prostě moje Brusinka,první,jedinečná a vytoužená

Zkušenosti pořád sbírám.Týdenní dovolená s batůžkem po hranicích naší republiky byla nezapomenutelná.Silnice po kterých nikdo nejezdí,jen vy a vaše moto,no super.Snad se příští sezónu zadaří něco podobného a přibudou další kilometry + další zkušenosti.

Další sezóna s mojí Brusinkou začala díky počasí poněkud později, ale o to víc si teď užívám ježdění za hezkého počasí. Vloni naježděno cca 10 tkm, letos už to bude skoro 6 tkm a pořád mi to je málo Dávám přednost radši delším výletům, je to prostě mašinka na cestování, dostatečně výkonná a co hlavně, dostatečně pohodlná. Někdy na sklonku sezóny se chystáme do Alp, tak to bude to pravé prověření jak moje, tak Brusinky. Zkušeností je čím dál tím víc, ale ty se sbírají pořád a pořád, tak podle toho taky jezdím. Nějaké úpravy neplánuju, jen přibyl už vloni zadní kufr, což je věc praktická a výměna přední pneu, protože začala odskakovat víc než je zdrávo a rozkmitávala řídítka, po výměně už je zase vše v pořádku. Letos proběhla výměna blinkrů, neboť tam byly s čirýmy sklíčky a ty zadní nebyly na sluníčku vůbec vidět, takže tam jsou klasický, oranžový a už prej dobrý

Po technické stránce nemůžu Brusince vytknout vůbec nic, je to prostě moje spolehlivka, probíhá jen pravidelný servis.

Takže uvidíme jak proběhne letošní sezóna, která je zatím hodně náročná na počasí, ale snad bude líp a hlavně, kdo se bojí, nesmí do lesa a já mám déšť ráda

NoFate
NoFate napsal 12.04.11 v 19:58

Skvělej názor na déšť za to je bezpodmínečně 10 b.

Tomino
Tomino napsal 05.05.10 v 10:33

Tak Brusinka sice už jezdí jinde, ale naše budoucí společný vozítko bude taky fajn, ne? Už se nemůžu dočkat, až vyjedem

zirklev
zirklev napsal 23.04.10 v 21:03

Jéžiš ,teď tu po nějakým čase čtu ten můj komentář a to ,že mi vypadne písmenko,to nic ,ale ta krize s Y na konci,no to se mi teda povedlo! Jinak ,jak se daří? Pořád XJ? A už si něco najezdila?

dragonelle
dragonelle napsal 07.04.10 v 12:13