Yamaha YZF-R6 (2005)

Vlastník Yamahatorr
Vloženo 21.12.2008
Aktualizováno 5.8.2009

muj milašek.pěkně mě potrápila, ale po vyměne motoru,dupe jako hodinky:P pak jsme si ji jen vylepšovaly:-* Ať už jšlo o vyfuck od RP i se svodama,až po pačky,filtr,plexi a končivaje upravou only pro mě:P neměnil bych za nic..max za SP1 od tomika:P:D

od 7 na fichtlstreetu jawa23 mustang gt:D pak od 15 kamarad pujčoval kawasaki ZR7,krasna podvozek pěkný-ze začatku mě stíhal:P motor krasnej.pak Milaškoj jsem kradl Hondu CBR 600F-99.nadherny stroj do zacatku pro ne moc zkusene...kam ji posles tam jede brzdy super jeste hezci podvozek.pak ona vytoužena S-amice s R6 na kxichtiku:P nejkrasnejsi co kdy kdo na svet privedl (krom rodicu milaska myho):P.a natrhne aji r1 tak nemam strach ze bych kdy menil:P max za nejaky 2val litrovej:P SP1 Tomiku rsv mille?? vsechno tohle ma!:D

Yamahatorr
Yamahatorr napsal 02.09.16 v 20:09

sorry 04 provoz 05..:)

TOMY_HASKA
TOMY_HASKA napsal 02.09.16 v 15:15 10b.

Pěkná je to jo ,ale není to rok 2005.

Yamahatorr
Yamahatorr napsal 28.11.10 v 01:28

diky diky diky:D stoho co zblo dame dokupy tu co jsem si koupil po ni ale taky me umrela pod rukam (staci juknout na youtobe nick yamahatorr) a dame ji domupy stech dilu co zbyly...budou dalsi videa a fotky jak to zvladame!:P tak snead to vijde!:D

Fid0
Fid0 napsal 22.08.09 v 23:48