Jawa 350/639 (1989)

Vlastník kop82
Vloženo 31.1.2009
Aktualizováno 31.1.2009

Je to moje Bejbyna, Projeli jsme spolu kus Evropy a i přes to že ji asi budu prodávat je to kus mě a já jsem kus jí. Nikdy mě nenechala na holičkách a za to jsem jejím velkým dlužníkem. A´t žije Jawa.

Zkušenosti? Ty jsou dobré, pokud mi někdo nevěří můžu jen napsat že jsem na ní spolu s kámošem a jeho Zetkou byl: Grossglockner Rakousko, kousek od Terstu v Itálii, druhý rok na pobřeží baltu v severním Polsku, třetí rok přes Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko do Francie, tam do Paříže, pak dolů do Saint Tropez, a kolem pobřeží jak Francouzské tak Italské Riviéry, směrem domů, no a napočtvrté jsem byl v roce 2008 ve Vilachu na European Bikeweek. Potřebuje snad ještě někdo jiný důkaz? Pochybuju že by tohle bez poruchy a větších problémů zvládl nějaký dnešní stroj dovezený s číny.

kop82
kop82 napsal 05.02.14 v 20:57

Všem děkuju za komentáře. Jinak kanystry jsem sehnal z jedné irmy tady u nás a nápad je to můj vlastní. Vyráběl jsem je pro pincka, ale potom dokonale sedly na sedlo od Jawy. Hold na origo nebyly peníze ale to nijak nedusilo mou cestovatelskou touhu.

InRumVeritas

jetofuk napsal 26.09.10 v 18:43

zaloužil bys víc komentů 10b

Zao.cz
Zao.cz napsal 26.05.10 v 08:02

Na Jawě napříč Evropou! To vůbec není špatnej nápad!!