Aprilia RSV 1000 (2001)

Vlastník peetr
Vloženo 10.3.2009
Aktualizováno 18.8.2010

Italská kráska...kn filtr, laďáček (staro - novej), jinak jsem potmě nalepil reflexní proužky na kola a snad to tam chvilku vydrží

Její čas přišel...prodáno

Dovezl jsem jí cca měsíc nazpět, najel na ní asi tak 20 km víc nic...poznatky, je to italka, takže hned zazlobila elektrika, ale už snad ok

jede jak blázen, brzdí super, zvuk je neuvěřitelnej
Moc se těšim na sezonu.
Takže nový info...koupil jsem si laďáček (titanovej aprilia racing) a pomalu se oťukávámeme,pár vyjížděk už bylo a je to masakr...

after season:
Takže cca 6500km za sezónu v sedle RSV, celkem si rozumíme, občas pocituji absenci tlumiče řízení, tak uvidím, jestli ho "Majle" nedostane pod stromeček jinak výkon je super, na dálnici mě berou i šestky ale co...lze jet na výkon, nebo na krouták, nebo to trefovat přesně mezi a to RSV přesně sedí

piponek
piponek napsal 03.05.10 v 01:12

ciaooo, tak kdybych veděl že ti takhle hezky v te sosnove pujde tak sem ti snad ten tlumič bejval nechal i s tim tvim vydřidužstvim...

V.i.l.d.a. napsal 08.04.10 v 15:17

třeba o víkendu:)

V.i.l.d.a. napsal 20.11.09 v 07:34

peetr
peetr napsal 19.11.09 v 23:24

O díky, srdce mojí Itlaský milenky se rozbušilo radostí jasně že vyjedem, jestli vám budu stačit

V.i.l.d.a. napsal 18.11.09 v 20:45

příště se nebudu ptát zda máš nějakou motorku když pak vidím tuhle krasavici doufám, že s námi někdy vyjedeš