Yamaha XJR 1300 (2004)

Vlastník Tůžík
Vloženo 15.3.2009
Aktualizováno 5.4.2011

Nakonec sem si pořídil tuhle černou Kočandu na kterou sem měl dlouho zálusk.Je to trošku skok ze Shadow ale k lepšímu.Potřeboval sem něco cestovnějšího.

Zatim budu sbírat zkušenosti.Mám jí zatim jen chvíli a zatim spokojenost Musim říct že to trošku fouká při vyšších rychlostech ale s tim sem počítal.Nad 180 už to začína být nepřijemné.Dokoupen kufr Kappa.

Jinak po tom co jsem jí dovezl domu sem nevydržel ani 24hodin abych nevyjel

Teď už jí mám třetí sezónu a opravdu výborný cesťáček.Je jedno jestli jedu do kopce nebo se spolujezdcem ale tahle motorka prostě jede furt.Člověk vezme za plyn a kdykoliv se tahle motorka ochotně hrne dopředu.

Jinak baťůžek má docela slušné pohodlí a pár stovek km se dá zvládnout bez problémů i ve dvou.Moje velká černá láska
Na sezónu 2011 se snad povede i nejaká motodovolená.Jediné co se snad dá vytknout je ta spotřeba.
Loni jsem si byl zajezdit aspoň na Sosnové a malinko sem pobrousil i stupačky.Víceméně sem nemusel ani řadit protože se dalo vše projet na čtyřku.

Prozatím na Kočandě zatím bez nehody i když nějaký krizovky byly a doufám že to tak vydrží.Na to jaký má obsah je to hodná a dobře ovladatelná motorka s kvalitními brzdami.
Doufám že se tuto sezónu povede hodně kilometrů s dobrou společností.

A popravdě mnoho známých letos vyměnilo svoje stroje za lepší ale když sem tak sledoval co by se mě líbilo místo XJRka tak sem zatim nenašel nic

Lucius23
Lucius23 napsal 01.10.13 v 17:00 10b.

Má vysněná motorka! Jak je božská

666S999
666S999 napsal 24.11.12 v 21:02 10b.

Tak dávám obligátních 20B, ani se Ti nedivím, taky nemám náhradu, co koupit novějšího, takže investuju do starého klasika.

cardafly
cardafly napsal 12.12.11 v 16:51

máš recht

Tůžík
Tůžík napsal 04.10.11 v 22:24

Díky,bohužel není tolik času jezdit ale vše funguje a jezdí se bez nehod

18yamaha18
18yamaha18 napsal 28.09.11 v 16:55

Pekná Džamaha ) Prajem všetko dobre, nech sa darí, za 10b.