Honda CBR 125R (2004)

Vlastník burak
Vloženo 10.4.2009
Aktualizováno 12.10.2010

Byla to moje 2. motorka, a zažil jsem na ní strašně moc a za to jí moc děkuji. Nic lepšího jsem si vybrat nemohl.

Po simsonu je to moje první lepší motorka, takže z ní mam velikou radost, protože to svezení na simsonu a na tomhle je jak nebe a dudy.

motor- Co se týče motoru tak si nemám na co stěžovat, motor táhne hezky od spoda, takže nějaké vytáčení není moc nutné pokud nechci jet svižněji, sice nějaký koník navíc by mu neuškodil, ale myslim si že prozatím je výkon dostačující. Převodovka se dá popsat jedním slovem a to nádhera, kvalty jdou hezky z lehka a jejich uspřádání je tak jak má být. 6 kvaltů je opradu akorát pro tuhle motorku, jenom ta 6 by mohla mít větší sílu.

jízdní vlastnosti - Díky její malé velikost a váze je tuto motorku opravdu radost řídit a to i v hustém provozu, pokud teda nemáte dva metry, takže já si smýma 178 centimetrama nemůžu stěžovat. I přez její slabší pneumatiky se dá vcelku dobře pokládat v zatáčkách i když kolenem o asfalt nedřu. Motorka je pohodlná na to že to je sportovnější motorka, ale přez to se s ní dá jezdit cestovně, i při delší jízdě je motorka vcelku pohodlná. Co se týká pohodlí spolujezdce tak se o takovém pohodlí mluvit nedá, protože sedadlo je trochu z kopce a přivetším brždění spolujezdec sjíždí, ale do 100 km by to neměl být problém. Díky držadlu na konci podsedlovky se může i čeho chytit, což je výhoda pokud jedou dva kluci a nechtějí vypadat jak teplý.

burak
burak napsal 01.03.10 v 17:02

BlackSV - Dobře

BlackSV
BlackSV napsal 01.03.10 v 16:36

...a to černýho eSVéčka se neboj

PAJA-CBR
PAJA-CBR napsal 18.02.10 v 17:59

Pěkná cbr 10b jak se jmenuje ten uplně poslední song na tom vzpomínkovým videu pls?

nofik
nofik napsal 18.09.09 v 00:07

به معنی نشانگان نقص ایمنی اکتسابی است. ایدز یک بیماری پیش‌رونده و قابل پیشگیری است. این بیماری حاصل تکثیر ویروسی به نام اچ‌آی‌وی در بدن میزبان است که باعث تخریب جدی دستگاه ایمنی بدن (معروف به کمبود ایمنی یا نقص ایمنی) انسان می‌گردد که خود زمینه‌ساز بروز عفونت‌های موسوم به فرصت‌طلب است که یک بدن سالم عموماً قادر به مبارزه با آن‌هاست و در نهایت، پیشرفت همین عفونت‌ها منجر به مرگ بیمار می‌گردد؛ به‌طوری‌که بیماری سل عامل اصلی مرگ و میر در میان مبتلایان به ایدز در سراسر جهان است.

در سال ۱۹۸۱ هشت مورد وخیم از ابتلا به بیماری کاپوسی سارکوما یکی از انواع خوش‌خیم‌تر سرطان که معمولاً در میان افراد سالمند شایع است، در میان مردان همجنسگرای نیویورک گزارش شد. تقریباً هم‌زمان با این موارد، شمار مبتلایان به یک عفونت ریوی نادر در کالیفرنیا و نیویورک بالا رفت. با این که در آن زمان عامل شیوع ناگهانی این دو بیماری مشخص نشده بود، اما معمولاً از این دو واقعه پزشکی به عنوان آغاز ایدز یاد می‌کنند. در طی یک سال این بیماری بدون نام، گسترش زیادی داشت تا سرانجام در ۱۹۸۲ آن را ایدز نامیدند.

از سال ۱۹۸۸، یکم دسامبر (۱۰ آذر) هر سال به عنوان روز جهانی ایدز معین شده‌است و هر سال برای این روز شعاری نیز در نظر گرفته می‌شود.

بیش از ۹۰ درصد موارد ابتلا مربوط به کشورهای جهان سوم و در حال توسعه است. ایدز در حال حاضر چهارمین علت مرگ و میر بشر است که پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۱۰ مقام اول را از آن خود نماید.

نوشتارهای برگزیده – نوشتار پیشنهادی هفته

ptaak
ptaak napsal 21.07.09 v 21:06

pěkný cebro.ty proužky vypadaj dobře na tý helmě, přemejšlim že to taky udělám, zbyly mě červený btw: 2T nesmrdí