Suzuki SV 650 (2001)

Vlastník Jonny_Hammer
Vloženo 7.5.2009
Aktualizováno 19.2.2015

Super stroj. Jízdní vlastnosti jsou ječtě lepší. Kapota staýho SVčka se my moc nelíbí jak je taková nafouklá tak proto jsem hledal naháče. Ale zas ta nová kapota na novém SVčku tak ta se my líbí víc.

První dojmy - Super, nářez velmi jsem z toho nadšený. Je to něco jiného než chopper. Motor má odezvu hned a bez prodlevy a dobře sedí. Bohužel v zatáčkách trochu plave ale musíme si uznat že pro firmu Suzuki a tohle není stěžejní model v téhle firmě si vede velmi dobře.

Doplňky na motorce - Paráda. Komplet předek upravený. Brýle, Budíky, Světla, Plexy, Sportovní pružiny, Kryt chladiče dělaný na míru (mnou osobně navrhnutý) Nosič kufrů, Klín pod motor a upravená podsedlovka.

Tuto motorku mám velmi krátce. Sice mě v garáži stalá od Září 2008ale jezdil na ni většinou taťka. Já si udělal papíry v Dubnu. Velmi mě překvapili její jízdní vlastnosti , protože jsem přešel z Hondy Rebel 125 což je chopper. Hlavně velká změna byla ve výkonu a v tom, že u Hondy jsem seděl nízko a vzpřímeně, ale na SVčku sedím celkem vysoko a trochu přikrčený. Asi jsem moc zhýčkaný, co se týče pohodlí, ale jde tu jen o zvyk. Sice vím, že Svčko dokáže jet rychle, ale já se raději držím při zemi, vždyť stačí jet v rozmezí 100 až 140 Km. I já se třeba projedu někdy rychleji, ale pak se zklidním.

Jonny_Hammer napsal 13.07.14 v 22:22

Tydle kdysi stáli 5000 ale tedka stojí tak 3000 ale nahouby svítí potkavací světlo. Musel sem tam dát Osram Night Breaker aby sem něco viděl.

TC-Def
TC-Def napsal 12.04.14 v 09:59

Ja taky říkam furt že jí sluší tyhle světla ta stará kapotáž se dá normálně sundat komplet a vyměnit buď za parabolu nebo tyhle dvě ? Co to stojí?

Jonny_Hammer napsal 16.07.12 v 21:25

Ale je to aspon trochu odlišný než od seriovky.

66Mautinka66
66Mautinka66 napsal 16.07.12 v 17:30

Jste moc pěkný pár akorát s tím světlem nesouhlasím, daleko víc ji sluší klasický kulatý, ale to je nejspíš věc názoru

Jonny_Hammer napsal 20.12.11 v 12:04

Jo přední světlo se dá samí sehnat za 3800 ale parabola na potkávací není zrovna dobrá. Materiál na ní se vypaluje. Mám obědnanou jinou parabolu. A ne tu češtinu nezlepším. Furt lepší než psát TaKhLe.