Honda CB 1300 (2005)

Vlastník Veka
Vloženo 27.5.2009
Aktualizováno 3.2.2014

dovoz GB,modra metaliza, provoz 2006, trochu skrabla na pravo jinak v perfektnim stavu s cca 6000 Km najetymi, verze s ABS, plexi

Motorka koupena od natysmoto (Rychaltice) - zkusebni jizda, vyrizeni ceskych dokladu do druheho dne, chybela jen detailnejsi znalost historie prodavaneho kusu, jinak maximalni spokojenost s prodejcem.

Yamaha XJR 1300: kusy, ktere jsem obchodil mely uz hodne za sebou a zachovale mely prilis vysokou cenu. Take siroky posez nebyl prijemny
Benelli TNT 1130 Café Racer: problemy se servisovanim, malo kusu

První dojmy - Zatim se s ni teprv seznamuju. Co jsem hned ocenil tak to ABS. Trochu chybi ta 6ka, ale je to jen otazka zvyku - na Inazume jsem taky obcas hledaval 7micku :) Co se tyce chovani motoru tak se da rict, ze to proste porad jede at uz je tam jakykoliv kvalt - staci jen potahnout za plyn.

Motorku bych doporučil pro - Vyssi silnejsi postavy. Moto je opravdu mohutne a vaha je pri manipulaci znat

Doplňky na motorce - plexi, bocni kufry

Za tech pet let co jsem ji mel jsem s ni objel kus sveta a ani jedinkrat nezklamala. Manualni sytic nebylo treba ani pri startovani po zime, krome obcasneho dotahnuti retezu a vymeny oleje nebylo co servisovat. Trochu problem je se s takovym kolosem pohybovat po nezpevnenych cestach, popr se s nim nekde otacet, ale za jizdy vsechny obtize s vahou zmizi a silnejsi postavy nebudou podobne veci ani vnimat. Pro potreby servisovani a meneni pneu chybi centralni stojan a pneuservisy se musely poprat s mohutnou predni vidlici, ktera casto nevesla do rucnich motozvedaku. Tady se hodily padaci spunty, za ktere se dala zvednout na auto zvedaku. Jinak zbyval jen jerab.

Na cestovani idealni stroj. Unava nebyla znat ani po celodenni jizde. Pohodli pro spolujezdce take maximalni.

Bothrops
Bothrops napsal 03.02.14 v 12:05

tohle je prekrasnej svalovec.

DejvSB
DejvSB napsal 23.12.09 v 14:44

Kurrrva to je mašina Tak hodně kilometrů bez šrábanců

Lapchik-54
Lapchik-54 napsal 28.05.09 v 20:26

čau krasavice někdy bychom mohli vyjet a pokecat

cb36
cb36 napsal 28.05.09 v 20:12