Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník vitas81
Vloženo 15.6.2009
Aktualizováno 25.8.2009

Tak už pryč, udělala dobrou službu a doufám bude sloužit dobře dálpohodlný a příjemný stroj

Spolehlivá, pohodlná a krásná..

Je to moje první "velká" motorka, ale svezení na ní je velmi pohodlné. Měkké sedlo které jsem podědil po původním majiteli, je příjemné na dlouhé cestování a i pro baťůžek je to požitek. ( pro porovnání: Zkusil jsem si svézt se na FZ6 a to je jako jet na prkně ). Další nestandardní výbavou je turistické plexi ..které sice pomáhá ale na mojí postavu (186 cm) je to přeci jen málo a nad 160 si musím lehnout.Vyhřívané rukojeti jsem ocenil hlavně na jaře ale i teď když se vracím pozdě večer se někdy hodí.. a za deště příjemně suší rukavice . Trubkový nosič je příjemná "opěrka" pro baťůžek a naložím na něj helmu i bundu a krásně drží..Další doplňky jako závažíčka v řidítkách, decentní padáky a laďák Bos jen dokreslují už tak nádherný stroj.

Zatím mám nejeto něco kolem 6 tis.. ale už mi přijde jako bych na ní jezdil od narození.. je to příjemná a hodná motorka která určitě potěší začátečníky a lidi co vědí co od motorky chtějí.

Se spotřebo je to podle mne celkem slušné, dokud jsme si na sebe zvykali tak jsme jezdili i pod 5l/100 ale teď když jsem se trošku osmělil a jedu s přítelkyní tak se spotřeba zvedla na 5,3-5,6l maximální spotřebu jsem zatím dostal na necelých 6l.

RickVFR
RickVFR napsal 18.07.09 v 17:55

Pene porobená a hlavne moc zachovalá. Vidieť, že sa o ňu staráš. Nech ti dobre slúži

martaisz
martaisz napsal 20.06.09 v 19:37

Máš ji moc pěknou taky bych takového chtěl. Jinak mnoho km bez nehod a bez závad.