renocar_zari

BMW F 650 GS (2001)

Vlastník BETTER
Vloženo 7.7.2009
Aktualizováno 22.5.2013

Čas ukáže jestli to byla správná volba. První dojmy jsou velmi kladné.

První dojmy - Celkem pohodlná a vyvážená. Jako jednoválec dobrá volba.

Takže Fazer i CBF už doma nejsou, řešil jsem nenadálou finanční situaci ale naštěstí pak se mě oběvila možnost zakoupit tento motocykl který byl kdysi mým vysněným, no tak jsem si tehdejší sen splnil. Ikdyž už na tento motocykl mám poněkud jinší názor než když jsem začínal s motorkama. Každopádně nyní pasuje jako ulitý na moje požadavky které přebijí veškeré emoce. Takže vtomto případě rozhodoval rozum a né srdce. Požadavky byli jednoznačné: Využití nejvíce dojíždění do práce a po městě (ježděno denně), jednou či 2x do měsíce projížďka po a kolem jižní moravy a jednou do roka cizina. Dále požadavek na nízkou spotřebu a vůbec nízké náklady...např. pneu. Pohodlná na cestování s možností přidání nějaké bagáže a možné cestování s batůžkem bez remců že ztoho bolí pr., krásná vzhledově a vneposlední řadě s nižším výkonem aby nesváděla k hazardu, jelikož jsem otec dvou dětí. Myslím že veškeré podmínky splňuje. Jak říkám, zatím jsem nadšen ale jsou to první dojmy. Pokud nebude vyhovovat prodám ji. Zatím o tom neuvažuji. Ukáže teď cesta do Rakouských Alp kterou budu absolvovat 17.7. pak se možná komentář změní nebo ba naopak motocykl více vyzvednu.

Tak jsem s ním najel přez víkend 1320 km. Jel jsem s ním do Zell am See, projel Grossglockner Hochalpenstrasse, krom toho že to všem doporučuji musím hodně pochválit Bawora. Velmi příjemně se na něm jede. Po dálnici se jelo 120-130km. Jinak jsme se snažili dodržovat rychlostní limity. Pneu taky vydrželo akorát se o něco rychleji sjíždí a hučí více než běžné silniční, jinak drží jak přibité. Takže zatím jen a jen kladné hodnocení. Přidávám nějaké foto.

Nsoci
Nsoci napsal 18.05.10 v 12:24

Moc hezká motorka, uvažuji o ní také, myslíš, že ji jako ženská zvládnu? Posílám sámo 10 bodíčků. Pěkný den a spoustu šťastných kilometrů. Ahojky

Cipula-bmw650
Cipula-bmw650 napsal 16.10.09 v 15:20

Vydím že jezdíš dálky...cestuje se na ní dobře? My se chystáme příští rok do Francie tak mě zajímá na co se mám připravit!! Jinak moc pěkná...

Milan-11
Milan-11 napsal 13.10.09 v 11:11

10 bodů za volbu moto 10 bodů za poslední foto Tuhle mašinku budu mít stále rád.Vypadá moc dobře, krásně jezdí no prostě nejlepší mašinka, co jsem měl.Přeji mnoho zážitků a km v pohodě.

Ferri92
Ferri92 napsal 02.09.09 v 15:16

krásnej baworáček:)

trafficGS
trafficGS napsal 14.07.09 v 09:41

Pěkná, já ji jezdím od jara a úplná spokojenost. Tak hodně km bez pádů