Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník naprcccs
Vloženo 16.8.2009
Aktualizováno 31.5.2010

Motorka je na prodej :(

konečně mám cest. enduro, které jsem vždycky chtěl.. líbily se mi nabalené motorky jedoucí na východ, motorky ležící na zemi, zabahněné atd.. chtěl jsem to zkust a ted to zkouším a zjištuji, že je to pecka!

Brzdy jsou supr, plně mi vyhovují, už nejednou mě zachránily.

Koupil jsem si podstavce pod řídítka, raději jen 2cm, nevěděl jsem jak velké tam nacpu..jenže s mými 193mi cm bych tam potřeboval tak 10cm abych stál rovně.. ale už jsem si zvykl

jinak na Alpovi mám velký padací rám,zvýšení řídítek, kryt motory z lopaty - za 100kč, 10 min práce a slouží to suprově!

Plánuju přes zimu progresivní pružiny, kryt světla, ladák a zvýšení.. tak snad všechno vyjde..

tak, motorka je už od štědrého dne v garáži, i po měsíci chytla v pohodě, sice napotřetí, ale chytla už se vyrábí progresivní pružiny, kryt světla je hotov a laďák taky bude zanedlouho..

v květnu se chystáme do Rumunska, takže to bude první prvěrka alpíka, ale vím,že to zvládne! Ještě je v plánu Polsko a možná zase alpy..

martaisz
martaisz napsal 06.07.10 v 18:32

Máš krásného transíka. Taky sem nad ním uvažoval, ale nakonec vyhrál fazer. Přeju hodně příjemných kilometrů v sedle tohoto krasavca.

fanty
fanty napsal 28.03.10 v 10:04

máš čupr obrázek v profilu, taky sem jezdil off na africe než mi ji kurvy ukradli. ted jezdím sport ale k enduru se jednou vrátím, jt.hodně gut

afar750
afar750 napsal 19.02.10 v 09:02

Jen mu davej pořadně kouř v letě třebas někam vyjedem na oFF sem kosek od ovy !!!tak se třebas dohodnem a jedem!
jinak davam 10B

naprcccs
naprcccs napsal 16.01.10 v 14:39

alp se ničeho nebojí jen já se někdy bojím

cimflik
cimflik napsal 16.01.10 v 12:41

Koukám, že se terénu s tranďákem nebojíš, to je fajn , dávám 10 b , tak ať ti to frčí Cimflik.