Kawasaki Z 750 (2005)

Vlastník Grizzly_Luboš
Vloženo 28.9.2009
Aktualizováno 8.5.2012

Nadherná mašina,přesně podle mého gusta a zábavy prostě street fighter:) a holky na nej letej jak vosy na med:D

Sen kazdyho dvacare mit svoji vlastni velkou masinu.Je to proste uz uplne jina liga.Zatim nic moc upravy.Celou masinu chci hodit do cerno/cerveneho ladeni.Takze zatim akorat reflexni prouzky,srouby cerveny do nadrze,miniblinkry,sirsi riditka s hrazdou,sportovni zpetna zrcatka.Na noc cepicky na ventilky.Mam prichystany uz i podsviceni,jenom nainstalovat.O ladaku zatim moc nepremejslim,ma to brutalni zvuk a vsichni se otacej i pri originale:P

takže asi po nalítanejch 4000km musim říct že sme si na sebe zvykli úplně nádherně,čím dál větší odvaha naklánění do zatáček.Chytá bez sitiče i při - 10:)Jinak moje zkušenost s brzdama a vlnením v zatáčce co si hodně lidi ztěžuje u Z750...co se týče brzd tak ze začatku mi opravdu přišli nic moc ale nyní po ujetí par tisíc kilometrů sem s nima maximálně spokojenej...jako by se rozchodili;) A s vlněním...ja osobně to vubec nepoznavam,na okruh tahle motorka není takže nějaké vlnění pozná asi jen velice zkušený člověn který jezdí supersporty.Akcelerace úžásná a táhne jako bejk až do 170,pak už to de trošku pomalejc ale jinak maximálka je nekde až u 240;)

když sem motorku kupoval,myslel jsem si že na ni moc holky nepudou už kvuli ty predni masce ktera spis zaujme chlapy ale opak je pravdou...každa se chce svist a nebo se s vami zacit aspon bavit:D

Po 4 letech jsem motorku prodal.Tenkrát v 17 letech bych si nejspis ji koupil znova...prakticky zadna investice po celou dobu(jen zakladni udrzba jako pneu,olej,desticky,filtry apod.).Rozhodoval jsem se jeslti si motorku nenechat na porad a nastrkat do ni velky penize na upravy a nebo ji vymenit za jinou...nakonec sem se rozhod ze to chce zmenu.

Aťa1-FOX
Aťa1-FOX napsal 09.09.10 v 21:37

Ani se nedivím že na to letěj baby jak vosy na med Přítelkyni se taky strašně líbí Jednou bude taky v mé garáži stejně jako HQ SM Jinak 10b moc hezká...

nigga
nigga napsal 05.07.10 v 11:34

vypadá luxusně pak dej fotky az bude červeno černá) 10b a pak mi pls napiš kde jsi koupil ty větší kola na cbr)

ciza.m
ciza.m napsal 16.04.10 v 05:46

Kawasaki Z 750 dobrej stroj tak pohodový km a dávám za 10B

kokonhead
kokonhead napsal 25.02.10 v 16:34

krásný zetko taky sem ji chtěl, ale nějak to nevyšlo takže 10bodíků

Dina
Dina napsal 28.09.09 v 18:39

متن نامه استعفای ریچارد نیکسون ،سی و هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ،وی که از ۲۰ ژانویه ۱۹۶۹ تا ۹ اوت ۱۹۷۴ رئیس جمهور این کشور بود ،در پی رسوایی واترگیت و روبرو شدن با استیضاح در کنگره به عنوان نخستین و تا امروز آخرین رئیس جمهور این کشور از سمت خود کناره‌گیری کرد.با استعفای نیکسون اگرچه روند استیضاح در کنگره متوقف گردید ولی پیگیری قضایی به سه جرم جلوگیری از عدالت، سوء استفاده از قدرت و تحقیر کنگره تا قبل از عفو رئیس جمهور جرالد فورد در ۸ سپتامبر ۱۹۷۴ در جریان بود.