Yamaha XVS 650 DragStar (1997)

Vlastník Papajade
Vloženo 3.10.2009
Aktualizováno 19.12.2014

Druhá sezona s dráčkem... a zatím samá spokojenost..nikde mě nikdy nenechala...dělá se jen běžná udržba a drobné opravy úměrné věku motorky..

První dojmy - Drakouš byl moc moc fain.. nicméně přišlo na řadu miminko a tak jsem si řekla než aby se dom na něj rok prášilo prodám ho a výhledově se poohlídnu po jiné :-)) náhodla tomu chtěla a už mi v garáži stojí Kawa VN 800

Je celkem ticha coz me malinko prekvapilo...no tak alespon nebude problem vyjet treba pristi leto nekam za hranice.. Přidala jsem pro mě nezbytné brašny a dráček nabyl trošku mohutnějšího vzhledu... Na jízdu bez plexi jsem si už zvykla takže ho ani nebudu přidávat je to trošku nepraktické v dešti ale co nejsme žadný baletky Motorka mě nikde nenechala takže ji považuju za spolehlivou, dobře se ovládá zabrzdit se při pohodové rychlosti taky v klidu dá..nemám s ní větší problém... Nízko položené sedlo mi při mé výšce 166 taky vyhovuje... takže drakouš je pro mě uplně gut

Papajade
Papajade napsal 25.11.10 v 16:39

Všem moc děkuju...

B.E.J.K.
B.E.J.K. napsal 25.10.10 v 21:21

Pěknej drakouš moc ti sluší

Swerige
Swerige napsal 08.10.10 v 15:51

Pěkný Dráček.Třeba se někde potkáme.Jsme ze stejného okresu.
užívej pohodovou jízdu

Loner-71
Loner-71 napsal 23.08.10 v 14:13

Sluší Ti. Ať Ti slouží spolehlivě jako mě. Přeju hodně pohody na cestách. Třeba se někdy potkáme. Dávám 10 b.

ZED-LEGIONSTORM
ZED-LEGIONSTORM napsal 17.12.09 v 10:51

Á tak si zvětšila obsah? No paráda, tak s novou motorkou do příští sezony jen samou zábavu a radost