renocar_zari

Yamaha XV 125 Virago (1998)

Vlastník Sámo6
Vloženo 14.11.2009
Aktualizováno 14.11.2009

Virago je moje první motorka,(když teda nepočítám símáka, či babetu) a zatím sem z ní opravdu nadšený:)

Tuhle frndu mně rodiče koupili začátkem dubna tohoto roku( za což jim sem samozřejmě strašně vděčný). Jelikož sem ještě neměl věk, chodil sem se na ní často jenom koukat a občas si ji natočil. Byla to opravdu hrozná muka, hlavně první měsíc, protože mě to hrozně lákalo si s touhle krasavicí konečně někam pořádně vyjet.
To se mi splnilo až koncem září, kdy sem si konečně vyzvedl papíry na magistrátu. Ihned sem utíkal domů a zbytek dne sem projezdil:) Bohužel kvůli už nepěknému počasí sem toho už letos moc najezdit nestihnul, ale už se strašně těšim na příští sezonu:)

Moje frnda není žádná nahotinka, mám na ní: brašny, rolku, třásně, padací rám, předkopy, plexi a do příští sezony bych na ni chtěl ještě pořídit opěrku s nosičem

Sámo6
Sámo6 napsal 07.07.12 v 15:00

Motorku jsem s padacími rámy již koupil...předchozí majitel si je prý nechával dělat na míru :)

MrFranklyn
MrFranklyn napsal 07.06.12 v 07:15

Chtěl jsem se zeptat, kde si sehnal ty padací rámy? Díky.

Sámo6
Sámo6 napsal 15.02.11 v 12:17

díky...motorku jsem koupil už s brašnami, ale úplně stejné prodávají v Bikers Crown

Arduan
Arduan napsal 08.02.11 v 12:38

Máš jí fakt hezkou . Kde jsi koupil ty brašny? Hodně šťastných kilometrů. 10 b.

Efe.suzuki
Efe.suzuki napsal 24.12.10 v 08:53

hezká virážka,sama sem jí měla,ale vyhoď ten příšernej černej plast co máš pod spz a vymeň zrcádka