Harley Davidson XL 1200R Roadster (1998)

Vlastník steff
Vloženo 31.12.2009
Aktualizováno 6.1.2012

Je to stavba s motorem XL 1200C osazeným v softailovým rámu BSL, karburace SAS Super B, sání Kuryakyn, zapalovací kabely Accel, výfuky Screamin Eagle, sedlo Mesinger, moto jsem už takto pořídil, ale do budoucna na něm budu určitě vyšívat.

motor je dostatečně silnej a nechá se vytáčet takže o zážitky je postaraný obzvlášť ve spojení se Super B. Nádrž byla použita nejspíš z pátracího bitevníku sloužícího ve Vietnamu, přední vidle jsou klasický Upside down z nějaké zmrzliny. Řidítka jsou dost dlouhý, kdyby se narovnaly tak by vedle nich oštěp Honzy Železnýho vypadal jak pastelka. Přední blatník není potřeba, dokud nezačne pršet...Zadní blatník je uzpůsobenej k sezení, ale je vhodný aby spolujezdec(kyně) měl(a) větší prdel pro vlastní komfort z cestování.

HARYK666
HARYK666 napsal 23.01.11 v 13:56

pěknej stroj!pamatuji si když si sportyho nechával stavět jeden člen nejmenovanýho MC klubu v jižních čechách od kluku z BBC Budweis... v tý době pěknej ranec! 10b

Emilio-VTR
Emilio-VTR napsal 14.07.10 v 10:29

... a ten zvouček :))))

Sete
Sete napsal 27.05.10 v 16:14

Choppery nejsou zrovna moje krevní skupina, ale tohle se mi líbí V jednoduchosti je krása.

Deč
Deč napsal 16.04.10 v 06:59

10b. za motku a ten skvělej popis

steff
steff napsal 15.04.10 v 11:09

dALLaSS: to je rozumnej plán :D