Suzuki SV 650 (2005)

Vlastník Allesio
Vloženo 10.1.2010
Aktualizováno 30.4.2024

Slečna zakoupena v zimě 2010 od moc pohodovýho chlapíka. Snad bude jízda na ní taky jen o pohodě...

První dojmy - První dojmy super. Po GS-500 mě překvapila hlavně skvělá ovladatelnost a lehkost, s jakou se sklápí do zatáček. Ze začátku jsem byl dost vykulenej z velké komprese a schopnosti motorky brzdit motorem. Pokud člověk vyloženě nespěchá, není nutné před zatáčkou brzdit a stačí jen podřazovat. :)

září 2011 - První větší porce kilometrů v podobě třídenní dovolené. Musím říct, že zkušenosti prakticky jen kladné, ač jsem měl strach, jak se na motorku ve dvou a ještě z bagáží poskládáme. Pokud tedy člověk není příliš náročný a nechce projet půl Evropy, dají se kratší trasy na eSVéčku pokořit i ve dvou.

31.5.2010 - Tak už jsem si vyzkoušel asi nejhorší kombinaci, jež lze na SV dosáhnout a to jízda v dešti a dokonce ve dvou. Těch 50 kilometrů bylo opravdu hodně a i přes něžné pohlaví za mnou jsem musel nahlas klít. Tohle už nikdy, doufám!

4.5.2010 - Je úžasná! Fakt jsem si ji zamiloval... Ovládání mi přijde snad ještě jednodušší, než na GS-u. Navíc, když je potřeba, stačí za to trochu vzít a jde nádherně za plynem.

1.4.2010 - Pomalu se seznamujeme a nemůžu si zatím na nic stěžovat. Parádní krouťák dělá z každýho výjezdu požitek. Pro kochací jízdu není prakticky potřeba před zatáčkama brzdit, velká komprese společně s vhodným rychlostním stupněm se o všechno postarají..

10.1.2010 - Zkušenosti zatím absolutně žádné. Vzhledem k tomu, že je moto ještě o pár kilo lehčí než GS-ko a taky k tomu, jak ji každej chválí se na první jízdu moc teším. Myslím, že první předjíždění bude dost o strachu a radši se přesvědčím, že dotyčnej o mě opravdu ví... .

Allesio
Allesio napsal 29.10.11 v 21:39

Děkuju, o kvalitách SV-čka víme svoje, ne?

davidj
davidj napsal 29.10.11 v 17:34

super stroj .. moc pěkný počtení

sooky
sooky napsal 04.04.11 v 20:28

Moc pekny kousek Do nadchazejici sezony preji mnoho spokojenych a stastnych km. Tom

Czawesz
Czawesz napsal 29.11.10 v 18:15

parádní stroj

MasikSV
MasikSV napsal 04.05.10 v 22:09

dvouvál je dvouvál. moc pěkný