renocar_zari

Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník biban57
Vloženo 23.1.2010
Aktualizováno 29.3.2011

Přez pařeza,mustanga a ČZ 175,jsem se dostal k prví větší mašině.Vždy jsem chtěl nějaký endurko,finance mě donutili k volbě TDMka 850.

Na první pohled mě padla do oka,zkušeností moc zatím nemám,protože jsem kupoval na podzim a stihnul sem najet cca 300km.TDMko je sice ve škatulce enduro,ale v tom terénu to moc dobře nevidím.Dost postrádám hlavní stojan.

Moje první sezona s TDMkem byla bez problémová,najel sem 2500km takže nic moc , ale jsem spokojenej. Jenom mě trochu vadí to cukání při pomalé jízdě po městě,ale dá se na to zvyknout, chce to cit v zápěstí a dá se to. Obutí na zadní kolo už je doma, páč z tý původní gumy toho moc nezbylo. Vybral jsem michelin anakee 2, tak uvidíme co vydrží.

18.3.2011
Minulej tejden mě přišla guma na předek Avon Distanzia, tak sem to dneska odvez na přezutí a nechal sem ještě udělat ventily a karburátory. Už se těším až to bude hotový .
Pak sem hodím nějaký fotečky jak to vypadá přezutý.

28.3.2011
tak sem to přivez dneska ze servisu, gumy přezutý a motor vyladěnej,zatím maximální spokojenost, mylím,že mu to i sluší

biban57
biban57 napsal 30.10.13 v 20:57

30.10. 2013 jsem se rozloučil s TDMkem, ale asi to bez motorky dlouho nevydržím...

Áca1
Áca1 napsal 23.07.11 v 20:15

Tak se taky pripouju s desitkou a palcem nahoru. Doufam,ze zavitas mezi nas do klubu...http://www-tdm.cz/TDM_forum/

task71
task71 napsal 04.04.11 v 21:15

Ty máš nejlíp hodnocenou registraci

Blaza2
Blaza2 napsal 06.03.10 v 08:12

Pěkná motorka krásná barva tak at ti slouží hlavně kolama dolůů!!!Dávám za deset

tomchal
tomchal napsal 19.02.10 v 17:25

Ahoj sousede.Jsem netušil,že by ve Chlenech mohl mít někdo takovýhle stroj .Pěkný design i barva.Tak ať Ti dobře slouží .Dávám 10b