renocar_zari

Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník Chickie
Vloženo 30.3.2010
Aktualizováno 6.9.2011

Je to prostě moje vymazlená kočička Je skvělá...Hned mi padla do oka a musela jsem ji mít...A vida, povedlo se, mám ji

Moc zkušeností ještě nemám..Přivezla jsem ji ještě za sněhu 11.3.2010 Jen co mi to počasí umožnilo jsem ji projela a nemůžu ji vynachválit...Jízdní vlastnosti naprosto super...Je to krapet ostrá pilka, ale nebojíme se ničeho a zatim nám to spolu šlape Tak snad bude ještě dlouho a hlavně bez nehod

30.6.2010 - Tak už jsme začali pořádně jezdit Jsem naprosto spokojená..Motka sedí jako přibitá. Dělá přesně to co chci. Ještě spolu občas drobet soupeříme v rovnováze, ale nedám se a bojuju Jen nám to ještě jezdí pomalu a starší a zkušenější sestřičky a bratříčci nám ujíždějí ale to dopilujem a časem budeme stíhat i jim

16.7.2010 - 25.7.2010 Proběhla moje motodovolená Absolutně celou jsem jí projezdila na moto...Ke konci už jsme zoufale vyhledávali trasu kterou jsme ještě v okolí ČB nejeli...Projeli jsme přilehlá města...Krásný počasí a když dohromady dva dny pršelo, alespoň jsme si odpočinuli...Za ten týden jsme najezdili něco kolem 1500 km Fakt jsme jezdili od rána do večera Takže se mi motodovolená moc povedla a už se těším na další, kdy ale budu muset naplánovat nějaký delší výlety

1.8.2011 - Tak už jsem dostala rozum a ukončila svojí motokariéru Myslím, že jsem si to s gixerem skvěle užila, zažila jsem spoustu skvělých zážitků, potkala jsem spoustu fajn lidí a viděla spoustu hezkých míst...Ale všeho s mírou, takže motorka už jezdí někde 120 km daleko a já na ni v tom nejlepším vzpomínám :-)

Devil007
Devil007 napsal 03.06.13 v 10:27 10b.

Jasných 10b... pěkná mašina...

Jacek_18
Jacek_18 napsal 07.10.12 v 20:32

Ladí vám to holky .. Moc hezký ..

mildaharley
mildaharley napsal 22.02.12 v 19:12

Musim to gixerko pochválit i když už je pryč
Je škoda , že už jsi to vzdala , ale až tě to zas chytí , přeji jistou stopu a dlouhé výlety

jeducomužu
jeducomužu napsal 24.01.12 v 16:00