Yamaha XJ 600 (2003)

Vlastník dragonelle
Vloženo 1.4.2010
Aktualizováno 14.10.2010

Prostě super kámoš na cesty za prací i na výlety..Lítací období už mám za sebou, takže teď jezdím hlavně na pohodu...) tenhle černej mazel, mě dostal.Jakmile jsem si na ní sedla, tak bylo vymalováno, přesně pasuje)

Nechala jsem si ji dovézt z Němec, nejdřív jsem byla dost skeptická, protože to byla hlavně rozumová koupě...pokud se tomu tak dá říkat, když vám doma lítá dvouleté dítko)
Na fotkách vypadala tak normálně, ani žádnej super zázrak ani kus šrotu, ale takovej neutrál...ale když ji přivezli a složili u garáže, tak jsem věděla, že to je přesně ono. A v okamžiku kdy jsem si na ni sedla jsem věděla, že přesně sedí do ruky) Naživo vypadá mnohem líp než na fotkách.
Jezdím za pacientama, a tak chci spolehlivého parťáka a pracanta, aby se mi převaloval motor hezky od spodu...Když budu chtít splašeného koníka, tak si sednu radši na živého)
A bez urážky všem ostatním bikerum...ale černá ji fakt sluší nejvíc))

Haesty
Haesty napsal 17.05.15 v 11:05

Pěknej kousek.Taky jsem jí měl před lety v hledáčku,ale nakonec jsem skončil u GSX600F.

lubinou
lubinou napsal 13.08.13 v 20:40

No jasně ! XJ600 docení jen ten, kdo ji nějaký pátek sedlal. Najdi její přednosti a už ji nedáš z ruky !

Aneta-Jarous
Aneta-Jarous napsal 25.05.12 v 19:03

pěkný strjecek za 10 b

kuzmič
kuzmič napsal 16.05.12 v 11:09

Jo, černá vám oběma sluší..! Černá je nejlepší
Pacienti asi čumí s otevřenou hubou dlouho po Tvém odjezdu...
10b

mistrhroch
mistrhroch napsal 07.05.11 v 19:32

Dobrá volba motky i barvy .Fajné poježdění-na XJ jsem začínal sbírat motozkušenosti .Hodně šťastných kilometrů .10bodíků