Kawasaki ZXR 750 (1992)

Vlastník Raisidlo77
Vloženo 19.6.2010
Aktualizováno 9.7.2010

Čistě pracant... žádná klasika. Zakoupeno za rozumný peníz jako dopravní prostředek.

Aktuálnější fotky přidám časem...

Motorka zakoupena na prázdniny, resp. letošní sezonu za pár korun, neboť radikálněji pojatá úprava VTR se protáhne a neměl bych s čím hrkat po matičce Zemi.

Motorka bude čistě pracant - jen ještě není jasný, zda se obleče do původních kapot, nebo se překope na streeta - hrazďáky, padací rámy, maska a pdobně. Přec jen by to bylo praktičtější...

A zvouček..

Raisidlo77
Raisidlo77 napsal 27.07.10 v 14:32

Škoda PATYNe - já bych do toho šel .. ale Kawa už je v kapotách oblečená, a do týdne jde z domu... přestala mě trošku bavit, tak měním.

PATYN
PATYN napsal 20.07.10 v 04:09

A jestli to dáš na streeta,,tak kapoty pošli ke mě i s nádrží,dám ti zato nádrž bez děr na hadice

Raisidlo77
Raisidlo77 napsal 09.07.10 v 10:53

:o).. kapoty budou, ale možná půjde o něco dřív z domu. Jinak video se zvukem laufu přidáno .

PATYN
PATYN napsal 07.07.10 v 12:54

KAPOTY !!!a okamžitě...co to jako takhle je za paskvil?? je to Kurde ZXR...takže kapoty !! a na Hadicáka už tuplem jo a kdyby se Ti nelibilo jak to řve stím laufem,tak napiš,dám ti muj originální a ty mi mužeš dát,ten co tam máš...jinak ZXR good,,ale chce to fákt dát do kapot a laku

Cosmogagy
Cosmogagy napsal 23.06.10 v 18:37

ja byt tebou tak ji oblecu do kapot a nebo teda minimalne to udelam tak, aby vsechny ty upravy byly bez problemu vratne do original stavu