Aprilia RX 50 (2002)

Vlastník WoxmenRX
Vloženo 24.6.2010
Aktualizováno 7.8.2013

Aprilia RX 50 ST moje vysněná motorka jsem za ní moc rád doufám že bude fungovat spolehlivě. :)

První dojmy - První dojem ? už ani nevím je to přeci už asi 2 roky co jí mám.

Doplňky na motorce - Chrániče páček Polisport, řídítka Renthal, LED podblatník, plechovka na centrálním tlumiči muhehe ! :D

Aprilka je lehké, zábavné, šestirychlostní, dvoutaktní vodou chlazené endurko pro začínající jezdce k využití řidičáku Am.Zkušenosti zatím jen ty dobré... Aprilia RX 50 se jeví na pohled jako objemově velká motorka. Delší cestování není problém i ve dvou je jízda na její objem dobrá, sedlo je pohodlné. I přez odpor některých lidí k této značce si jí pohvaluji a jsem naprosto spokojený. Kvalita a zpracování motorky je velmi kvalitní, Motor Minarelli AM6 šlape velmi dobře ! podvozek nastavitelný . Tuto motorku bych určitě doporučil i ostatním co si chystají dělat řidičák Am.

Motorka je na prodej! Video:

tommyalonso
tommyalonso napsal 14.05.14 v 19:37 10b.

Taky jsem po ní toužil a už jsem ji skoro měl, ale nakonec mám Derbinu a s tou jsem zatím taky spokojený, ale mám ji zatím pár dní, tak uvidíme časem. Jinak máš to za 10 b. ;)

čeplin
čeplin napsal 09.01.11 v 00:16

moc krásná , dokářu si představit jaká to je pila

zajdas51
zajdas51 napsal 06.10.10 v 22:02

WoxmenRX
WoxmenRX napsal 25.06.10 v 11:39

Hagrid= Díky je tam motor od aprilie ale jsem čtvrtý majitel a má nejeto 9981Km první majitel to koupil na chatu ale tam s tím moc nejezdil potom druhý ten na to najel 1500Km a třetí do těch 9981Km no a teď sem já.

Hagrid
Hagrid napsal 25.06.10 v 00:50