Suzuki GSX-R 1000 (2005)

Vlastník Zoid
Vloženo 30.6.2010
Aktualizováno 15.6.2022

Dnes dovezená domů, tak do konce sezóny se uvidí jak nám to půjde, ale už jen ta cesta domů byla hodně slibná, jede jako oheň :)

První dojmy - První dojmy byly skvělé. Jezdil jsem na ní moc rád dokud mne neshodila ze sedla. Byla to sice má jezdecká chyba na neznámé cestě, ale měl jsem štěstí v neštěstí a přežil jsem téměř bez následků. Byla to hrozná raketa. Dnes už jezdím pomalu a kochám se. :)

Zkušenosti zatím žádné, není to sice úplně TOP stav, ale opravená je snad dobře a bude sloužit, podle tacho má najeto jen 6000km! což nemusí být úplně pravda, ale vzhledem ke stavu chladiče svodů kotoučů a dalších součástí se tomu dá věřit, nějaké ty úpravy už tam jsou (laďáček, přepáčko, nějakej ten karbon) přibudou snad další jako panceř. hadičky a padáky. * už jsou tam :)

23.7.10 Najeto cca 1500 km gumy téměř KO a posledních 50km v dešti jsem si připadal na jednom kruhovém objezdu jako plochodrážník :D krotit 180 koní na jednom (sjetém) kole je fakt mazec :/ už aby byla nová sada. Brzdy si opravdu dovedu představit jedovatější, chce to zvyk a počítat s touto slabší stránkou na každém metru.
Jinak zážitky mnohonásobně předčí ty s 600RR a přesto nedám na Hondici dopustit!!!

cat-nikita
cat-nikita napsal 23.08.10 v 21:52

Skvělá práce, ty nemáš daleko od slov k činům

Ditta

Michal-GSX-R napsal 09.07.10 v 10:42

Super krasavice

fanysuzuki
fanysuzuki napsal 05.07.10 v 08:26

Zdarec a vítám vtýmu GSXR, ať to jezdi. máš to 10b.