Honda VFR 750 (1995)

Vlastník Ke4up
Vloženo 1.8.2010
Aktualizováno 28.9.2011

Cestovně sportovní Honda, motor s dobrým průběhem výkonu.

Koupil jsem ji 17.7.2010 za dobrou cenu, zdá se být v dobrém stavu. V nejbližší době nechám vyměnit provozní kapaliny. Zatím jsem najezdil jen pár set km, takže ji poznávám. Po delší cestě nebolí ruce jako na supersportu,ale dá se s ní jet i svižně. Má pěkné zrychlení. Motor má dobrý průběh výkonu, takže ve městě můžu jet na 3tis. otáček a za značkou přidám plyn a krásně se rozjedu až do vysokých otáček. Ovládá se dobře, je sice trošku těžká, ale za jízdy to tolik nevadí. Rám se za jízdy nijak nekroutí. Světla tlumená svítí jen decentně, ale po městě, nebo za rozumné rychlosti stačí, dálková jsou vynikající - vidím jako za dne Mám na ní laděný výfuk SLK a zvuk, to je lahoda. Jízda ve dvou není tak svižná jako když jedu sám, ale na výlety to je v pohodě.

Tak je 4.9.2010, už jsem najezdil pár tisíc. S motorkou se zatím ještě bojim pořádně ležet v zatáčkách, ale jinak myslím probíhá sžívání pohodě, motorka se krásně ovládá a vůbec mi nepřijde, že řídím něco co má cca 230kg. Zatím jsem jen měnil zadní gumu po defektu, koupil jsem Bridgestone BT021 R a jsem spokojen. Do pneumatik jsem nechal nafoukat inertní plyn. Dále mi přestal jít rychloměr, ale byl jen vyskočený váleček co přenáší otáčky z ozubeného kolečka do snímače. V brzské době plánuji výměnu kapalin.

Dnes 20.9.2010 jsem namontoval čidlo stojánku a tak už vše chodí jak má. Celý modul stojánku jsem koupil z bouraného VFR za pětikilo.

youtu.be/BfcaqKSozdg

Ghedina
Ghedina napsal 03.02.14 v 21:31 10b.

Krásnej stroj Ke4upe,tak doufám,že se někdy potkáme při FTF honu na strojích ... za 10,jinak to ani nejde

Ales600

.Banán. napsal 10.08.10 v 12:08

Ať slouží!

mag.
mag. napsal 04.08.10 v 09:22

Za 40K tak to je zadarmo a vypadá krásně. No někdo má holt štěstí na kup Hedně km bez poruch a nehod.