Aprilia RS 125 (2003)

Výborná motorka doporučuju všem 16-ti letým kteři chtěji 125ccm

PRODANÁ

Koupena 12.12.2009
Prodaná 30.1.2012

Aprilka byla moje první velká motorka,měl jsem ji dvě sezony a dala mi toho strašně moc,nikdy na ní nezapomenu ,jsem ji moc vděčnej.

SLABÉ STRÁNKY

1)SPOTŘEBA:
5,5 l/100 km při 11 kw neni zrovna málo!A to nemluvim o oleji.

2)ZVUK
Dále je to zvuk ale u 2Taktu se neni čemu divit

3)UKAZATEL PALIVA
Do mínusů bych zahrnul i chybějící ukazatel benzínu na což jsem párkrát doplatil.xD

4)SEDLO SPOLUJEZDCE
Sedlo na kterém bych rozhodně víc jak 10 minut sedět nechtěl,přijde mi že je dělané na desing a na pohodlý se tak trochu zapomělo.Všichni kdo semnou jely si po jízdě stěžovaly že s něho kloužou,a vždy se musí šoupnout do předu a je jasny že každy nečekany vrtěni je na motorce nepřijemny a nebezpečny.

SILNÉ STRÁNKY

1)VÝKON
Za cenu velké spotřeby je odměna v podobě výkonu.Musíte brát v potaz že je to 125ccm a na tuto kubatůru má výkon dost dobrej,i když vám časem začne určitě scházet.

2)SPOLEHLIVOST
Spolehlivost to je ta lepší stránka apriliky i když hodně lidí ji odzuzuje,jde hlavně o to na jakej narazíte kus, případně jak se vy samotni staráte!

3)BRZDY
K těm snad neni ani co dodat:D
!Palec hore!Prostě perfektni.

Já můžu jen doporučit všem svým vrstevníkům,kteři chcou motorku at jdou do RSka,myslím že společně s Cagivou MITO a Hondou NSR mít nic výkonějšího ve svým věku asi ani nemůžou.Lítat s ní sice nebudete ale na vyježděni stači!

18yamaha18
18yamaha18 napsal 05.11.11 v 13:22

Pekná mašina Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...

čeplin

DaWe_ napsal 06.03.11 v 17:26

Krásné rsko za 10b

Křesťan
Křesťan napsal 07.01.11 v 15:51

Za sezonu jsem měl podobnej nájezd Km jako Ty Ale žádná cizina ,okruh ani exotika S trochou nadsázky jsem to najel na cestě do práce a do školy Jo a spotřeba je taky srovnatelná