Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Marsa
Vloženo 10.9.2010
Aktualizováno 10.9.2010

Fazera jsem koupil v roce 2005, od jednoho chlapíka z Kadaňe. Tenkrát stál 100 000,- kč, měl najeto 12 000km a byl trochu padlej

Více info na www.marondej.wz.cz

Můj fazer

Jak už jsem psal v úvodu, tak motorku mám už cekem dlouho, letos přetáhnu 60 000km. Motorka je univerzální jak na cestování, tak na sport no a po polních cestách už jsem taky jezdil :)

Co všechno jsem s Fazerem projezdil?

Od té doby co s Fazerem jedním, tak jsem raději za hranicemi. Tím, že jsem kousek od hranic s Německem, tak i prní výlety byly tam. Také jsem několikrát navštívil Polsko, jednou jsme byly na Slovensku, pravidelně jezdíme do Rakouska, Švýcarska (Swiss tour), byli jsme na skok v Lichtenšteinsku. Projely jsme Italské Alpy, Slovinské Alpy. Byly jsme v Chorvatsku na parádní dovolený a doufám, že se ještě někam podívám. Většinu výletů jsem projezdil s kuframa a se spolujezdkyní :)

Jízdní vlastnosti

Na jízdu si nemůžu stěžovat. Je to bezproblémová motorka, která má parádní spotřebu. Největší problém byl, než jsme doladili držáky bočních kufrů, tak se motorka hrozně klepala a třásla, no a trubkový rám tomu taky moc nepřidal. S Fazerem jezním mezi
4 až 5 litry na 100km a to i s naloženou motorkou a spolujezdcem. Což je fakt paráda.

Doplňky

Motorku jsem koupil v základu, takže všechno co teď mam, tak je mnou přikoupené. Jako první doplněk byl topcase od Givi Maxia a laděný výfuk s homologací od Scorpion. Dále jsem nechal nastříkat kola do barvy motorky, přikoupil klín pod motor a padací rámy. Zásuvku na 12V, široká řidítka a vyhřívané rukojeti, vysoké turistické plexi. Nechal jsem přešít sedlo kvůli pohodlí, vyrobil jsem držáky bočních kufrů a nové 3 kufry od kamaráda z Číny, takže topcase Maxia šla k tátovi na Varadero.

bacil-fazer
bacil-fazer napsal 08.06.11 v 14:08

Vymazlená motka

maguli
maguli napsal 14.09.10 v 16:17

Moc pěkna Maša Samozřejmě za 10
Přeji hodně km bez nehod