Yamaha XV 125 Virago (1997)

Vlastník Rocker007
Vloženo 30.10.2010
Aktualizováno 30.10.2010

Moje první motorka a hned chopper. Je to menší bratřík tátovi 535tky. Ihned, co jsem dostal papíry, jel jsem se s ní projet. Pravda, tomuto slasbšímu obsahu dělají Krušné hory lehce zabrat, ale nikam nepospíchám :)

Mého Viraga jsem si koupil od staršího pána od nás z Dubí. On přesedlal z takto "slabého" chopper na nějakou 1800ccm Hondu silniční. Já jako nováček na silnicích jsem měl velký respekt před ostatními. Po dvou měsících ho stále mám. Je pravda, že tato motorka bez problémů prožívá mé zaučování se. A jsem za to rád. Nikdy mě nenechala v problému, který by se nedal řešit (a který by zavinila ona).

Krmi
Krmi napsal 25.06.11 v 19:51

suprovou sezonu na viragu a hodně km v sedle a za 10b

nemo.66
nemo.66 napsal 09.11.10 v 09:50

Super. Dobře vím, jaké to je, když vyrazí táta se synem na chopperech. Když navíc sedlají Virago - není co dodat . Samou pohodu a co nejkratší zimu. 10-ku tobě i tátovi

Bezbrzd
Bezbrzd napsal 02.11.10 v 15:47

Virago je naprosto skvělá motorka do začátků stala se mou srdcovkou. Teď jsem povýšila na 535ku, uvidíš že do dvou let taky přesedláš ale na xv125 Virago nikdy nezapomenu přeji brzké jaro a pohodovou sezonu 2011 10b

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 01.11.10 v 18:22

Na začátky dobrá volba. 10b a tobě i tátovi krátkou zimu.

Tik
Tik napsal 31.10.10 v 11:08

Krásné začátky! Gratuluji! No a v 21 letech začneš sedlat tátovu, on si pak koupí jinou, tobě 535 zbude... ...pěkné vyhlídky! Přeji čistou stopu Tobě i tátovi!