Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník Fešo
Vloženo 4.11.2010
Aktualizováno 4.11.2010

Malý bandit, nenáročná mašina s dostatečným výkonem.

Moto jsem měl v letech 2003-2006 a po deseti letech pauzy to byla moje další mašina. Předtím jsem měl MZ 150, takže první pořádná motorka. Stroj byl dotažený z Francie po lehkém pádu a na dnešní poměry byl pěkně drahej. Dal jsem za něj tenkrát 146 litrů. Dneska by za ty prachy byl novej a výbava k tomu. Motorka je všestranná, jednoduchá, ne moc lehká, za jízdy celkem obratná. Vozila mě bez nehody čtyři sezóny. Za tu dobu mi jen 3krát spadla ze stojánku, takže nová páčka a zrcátko. Jediný větší problém byl, když motka pomalu postupně začala ztrácet výkon. V zatáčkách jsem dojel CB 500 a při nájezdu na dálnici ho chtěl předjet a proplazil jsem se okolo hondy asi jako když se předjíždějí dva kamiony. Pak šla mašina do servisu (Ponca Zdiby) kde se zjistilo, že z jednoho pístu se uvolnil čep a vydřel do válce dvě pěkný rýhy. Nicméně po opravě lítal zas jak za mlada. Po čase jsem podlehl vábení po silnějším stroji a banditka prodal kamarádovi. Ten ho po jedné sezoně poslal dále do světa, aby dělal radost zase někomu jinému. Našel jsem ho v databázi zde: http://www.motorkar...=&muid=18915 S mašinou jsem byl spokojený a kdybych ji tenkrát neprodal, jezdím na ní dodnes