KTM EXC 250 (2008)

Vlastník Kubajz438
Vloženo 12.12.2010
Aktualizováno 17.6.2014

lehoučká a oranžová ... KTM EXC 250 kolobrna pro radost

První dojmy - Po nekolika 4T je třeba zkusit neco nového a neokoukaneho, zatím najeto jen asi jedna mth ale je to nezkutečná zbraň. Na 4T se dá dost pravdepodobne dohnat na poli srnka nebo zajíc, po dnešní krátké chvilce v lese, led, voda, popadaný stromy mužu říct že na tomhle dvoutaktu člověk dožene i veverku... je nezkutečný kam se dá vyškrábat na tehle kolobrndě a strach že na tom nebudu umět je ten tam.

Po nekolika 4T je třeba zkusit neco nového a neokoukaneho, zatím najeto jen asi jedna mth ale je to nezkutečná zbraň. Na 4T se dá dost pravdepodobne dohnat na poli srnka nebo zajíc, po dnešní krátké chvilce v lese, led, voda, popadaný stromy mužu říct že na tomhle dvoutaktu člověk dožene i veverku... je nezkutečný kam se dá vyškrábat na tehle kolobrndě a strach že na tom nebudu umět je ten tam. Motorka je ve stavu solidním o proti základu dovybavená jen o koleno FMF, řidítka Answer ProTaper (který mimochodem už mám na páte motorce a pořád luxus) a pro dnešek obuta na pneu Treleborg. Tahle kombinace je opravdu vražedná, je to jak trialka na hrotech a málo ktera překážka je pro ni tabu.

Tak šla z domu. Byl sem s ní moc spokojenej a pro opravdu pořádné ježdění v terenu ve stylu Rumunské hory to bylo to pravé. Ale dnes je vše jinak a tak sem se vrátil opět ke 4T který je pro mé ježdění universálnější a tak 2T možná zase příště.

SC50
SC50 napsal 26.02.12 v 20:05

vyjede všude kolobrko (protože KTM)

DratexEXC
DratexEXC napsal 01.06.11 v 12:24

Jedině zweiTakt ... 10b

Myna
Myna napsal 16.12.10 v 21:56

Tyjo, musím říct, že mě to docela překvapilo, že jsi šel do 2T . Na jaře se s váma půjdu sklouznout, když jsem viděl, jak lítáš na 4T, nedovedu si představit co budeš předvádět na 2T
10 bodů

O.N.E.
O.N.E. napsal 16.12.10 v 17:14

Super

crasherx
crasherx napsal 15.12.10 v 03:30

čau, super Zrzka! Ta si 10b zaslouží Co ta změna ze 4T? Z nudy, kvůli neokoukanosti? A jak se ti na tom jezdí v porovnání s předešlýma 4T? Mám totiž 250 4T a přemýšlím o 150 2T
Jinak krásný fotky a klidně jich sem šupni víc

BAHNU ZDAR!

PS: Kde všude jezdíš? Jen u vás kolem Tvarožné?