Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Krejky
Vloženo 3.3.2011
Aktualizováno 4.4.2016

Super motorka do začátků. Ovladatelná, vysoká jako velké mašiny a hlavně spolehlivá.

První dojmy - Byla dovezená z německa, jen s malým škrábancem a vše bylo originál. Zdála se jako velká těžká motorka, ale po první jízdě jsem zjistil, že je super ovladatelná.

Už ve 14 jsem si začal šetřit na lepší motorku než je pionýr. Trávil jsem hodně času na internetu a sledoval motorky na prodej. Nejdříve jsem přemýšlel o Honda NSR 125, když jsem zjistil spotřebu a spolehlivost ihned jsem zamítl jakýkoli 2T. Jelikož jsem neměl moc peněz tak připadala v úvahu Jawa dandy 125, ale nakonec jsem ušetřil dost a rozhodl se pro Varana.

Řidičák jsem dělal na podzim, takže nemělo cenu hned kupovat,čekal jsem na nejlepší kurz. Po pár měsících jsem našel 50 km od baráku slušnou nabídku. Do týdne byl Varan doma.

kuky401
kuky401 napsal 15.09.11 v 16:18

pěkná mašinka . jen tak dál. přeju pěknou sezónu bez nehod. Rád bych tě pozval do našeho klubu http://little-boys.own.cz/index.html . budu rád když se přidáš. dobrých jezdců na 125 je málo. díky a ozvi se až se rozhodneš zatim čau. PS: krásnej stroj