renocar_zari

Honda NTV 650 Revere (1992)

Vlastník -jack-
Vloženo 9.6.2011
Aktualizováno 6.5.2013

Bohuzel sla k dalsimu majiteli.

První dojmy - aaa

Moto bylo lehce padle pri male rychlosti.. Takze stopu drzi a kosmeticke vady se doladily. Pri koupi byla docela potlucena, orezla a olepena izolepou. Puvodni majitel na ni proste jenom jezdil a nestaral se o vzhled. Nastesti ji servisoval u znameho. Tim padem jsem mel informace o jeji historii. Bohuzel puvodni foto pred opravou nemam. Jedine co muzu dodat je popis. Mela bila kola a modrou metalizu:)

Jinak co jineho napsat co jiz nebylo receno v jinych recenzich. Trosku mi nevyhovuje "sevreni" riditek (trochu boli ruka z plynu), ale to taky muze byt tim, ze nejsem zadnej drobecek... A tradicne sedlo. Pri delsich trasach je opravdu nepohodlne. Naopak mi vyhovuje "traktorovy" motor u ktereho neni potreba porad radit a "bezudrzbovy kardan". Musim uznat ze na to jak je moto stare ma tuhy ram, ktery se v zatackach nevlni a centralni tlumic, ktery mi taktez vyhovuje. Na muj vkus ma moc mekke vidle, ale jeste jsem se nedostal k vymene oleje a mozna pruzin, tak se uvidi. Jedine zavady co se objevily byla praskla parkovacka. Jinak za poslednich 5tis km zadny problem. Takze spokojenost...

nekarlos
nekarlos napsal 05.05.13 v 10:17 10b.

krasavice.

-jack-
-jack- napsal 27.08.12 v 14:51

Dekuji:) Jojo presne:)) STK v Raspenave.

pindak
pindak napsal 25.08.12 v 23:25

určitě 10!!! jsem rád že vidim někoho z okolí Frýdlantska a foto tipuju ,Raspenavská STK

-jack-
-jack- napsal 10.06.11 v 22:43

Diky, tobe preji to same...

Milan1963
Milan1963 napsal 10.06.11 v 10:51

Pěkná,to plexi jí vyloženě sluší.Dávám 10 b s přáním hezkých zážitků v jejím sedle.