Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník todvora
Vloženo 15.6.2011
Aktualizováno 8.8.2011

Moje první velká motorka. Hledal jsem vzduchem chlazenýho naháče a vybral sem si dobře :)

Zatím žádné velké zkušenosti, najezdil jsem necelý 4000 km, většinou v klidu. Na motorce začínám, takže žádná divočina, nerad bych si hned rozbil hubu. ZR7 jede hezky, nemusím ji moc vytáčet, není problém mimo město zařadit za pět a jet na to pořád. Je přece jen těžší, ale to mi vadilo jen jednou, když jsem zapomněl dát stojánek a začal ji pokládat. To jsem měl co dělat nepoložit jí na zem.

Když jsem vybíral, kterou motorku koupit, zkoušel jsem hornety, jak 6ku tak 9ku. 6ka mi přišla moc malá (mám 185cm, 105kg) a 9ka už moc dábelská, jako první motorka. Tahle mi padla do oka, větší, krásná, žádnej trhač asfaltu.

Po koupi jsem nechal vyměnit olej, brzdovku, seštelovat karburátory. Původní majitel neměl na řidítkách závažíčka, tak tam přišli origo kawa. Motorka má najeto 29000, startuje krásně, závady žádný nepozoruju.

Úpravy:
Instalace padacích rámů Fehling, chrom. Dalo mi docela zabrat, než se povedlo vychytat a vypodložit je tak, aby vibrace nebyly nesnesitelný. I přesto mám dojem, že se motorka rozvibrovala o maličko víc. Druhá věc je že zřejmě škrtnu dřív padacím rámem, než stupačkou. Ale takový náklony zatím nejezdím, tak to nemám potvrzeno.

George1982
George1982 napsal 30.11.13 v 21:10

Motorka je krasavice Jinak koukám stejná moto a stejné město, můžem se někdy projet

18yamaha18
18yamaha18 napsal 20.09.12 v 17:03

Pekný stroj Prajem všetko dobre, nech sa darí, veľa šťastných kilometrov,slnečný zbytok sezóny a veľa benzínu

Jarda89
Jarda89 napsal 27.04.12 v 01:36

Pěkná ZR7, je to držák Padákem snad brousit nebudeš, to už pak budeš brousit i zadkem totiž
A jestli ti to škube tak nech zkontrolovat seřízení karbců a jehly, jestli jsou čistý a možná když už budeš v tom, tak tam loupni stage 1, pokud si jí chceš nechat ještě příští rok

todvora
todvora napsal 06.12.11 v 22:34

Díky za pěkný komentáře Taky jsem s motorkou moc spokojenej, jen mi nějak při určitý rychlosti škube řetěz. Vyměnil jsem řetězovku, ale nepomohlo, tak hledám, co by to mohlo být dál...

holtík
holtík napsal 06.12.11 v 21:05

Mám takovou už sedm let a bez sebemenších problémů. Letos dovolená Slovensko a pak garáž.Důvod nové moto.Kawa nemá chybu. Deset bodů jasných.