Suzuki GSX-R 600 (2002)

Vlastník Krsmen_
Vloženo 16.6.2011
Aktualizováno 5.5.2012

Krásná mašinka, oproti cbr neskutečný rozdíl. Jak v posedu tak hlavně ve velikosti!

Hned jak jsem ji viděl, věděl jsem že mi padne. Sedl jsem, otočil klíčem, budíky se rozsvítily. Ručička se proletěla po budíku. Vymáčkl spojku a creptus udělal své. Zvuk který je nenahraditelný. Zatím nemáme nic najeté krom 200 metrů, kterým jsem neodolal. Jelikož je otevřená i papírově. Ale vše přijde časem. Jak všichni říkají že šestky jsou tupé. Tak mě osobně 7 000 ot/m tahalo jak kráva... Ale je to o zvyku cebra prostě nejela. Je ve skvělém stavu. Na plastech ze vnitř nejsou sváry. Na masce zevnitř originál nálepky i na rámu. Za budíkama není nic svařovaného. Prostě jsem nadmíru spokojen. Konečně jsem si splnil svůj dětský sen po 18ti letech ! Děkuji prodejně MOTOMACHOS! Za férové, seriozní jednání. Motorku jen nevychvaloval a opravdu řekl co by chtělo doladit!

25.6. : tak teda přidávám pár fotek
Byl vyčištěn vzduchový filtr, vyměněn olej + filtr a dány miniblinkry. Je a bude to můj mazlík !

23.7. : vše připraveno a už i vyjela
Je to prostě krása. Všichni říkaj že 25 kw je na pi*u, ale mi to příjde jako super vzestup. Tahá pěkně i s těma 25 kw. A nemyslím si že by byl případně nějaký velký problém s předjíždění. Holt je to rozdíl mezi 125. Ale je to mazlík.

Limiter
Limiter napsal 31.07.13 v 20:43

odkud já jí sakra znám...!!

Pjercak
Pjercak napsal 25.02.12 v 21:01

Peknej vercajk

adahaya
adahaya napsal 26.09.11 v 19:21

hezka tak opatrne

Packyn
Packyn napsal 04.09.11 v 07:56

Movistar je skvělá kombinace barev tak hlavně s rozumem

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 13.08.11 v 14:13

Mašina hezká, a co je hlavní, že máš rozum a nemachruješ! Tak jen samou pohodu, příjemné zážitky a dobré návraty! 10 b.