renocar_zari

Piaggio X9 (2006)

Vlastník Mili_K
Vloženo 6.7.2011
Aktualizováno 6.7.2011

Krásný velký pohodlný maxiskůtr stvořený pro cestování Chvilku jsme si na sebe museli zvykat.

Vyrobena v roce 2006, roku 2009 dovezena do ČR jako nepojízdná a odřená na pravé straně (nějak se tam při servisu zapoměl nalít olej a následky byly jasné) kde odpočívala odstavena v dílně až minulého léta roku 2010 než jí dali dohromady. Nakonec slovo dalo slovo a domluvili jsme se, že si ji na jaře následujícího roku odvezu a taky se tak stalo

První kilometry byly skoro stresující, skůtr těžkej, na zem sotva dosáhnu a pomalu jsem začal přemýšlet, co jsem to měl vlastně za blbej nápad si něco takového koupit ...
Ale nakonec jsme si na sebe zvykli a užili spoustu pár set příjemných kilometrů.
Po přečtění několika cestopisů se zrodil plán vyrazit za hranice a udělat si delší výlet, takže stačilo jen koupit nějaký hadry, potřebné doplňky, zaject za známým do Vitějovic co dělá skůtry ať udělá důkladnou prohlídku (s výsledkem výborný stav), sehnat někoho a vyrazit.
Na skůtrforu jsem našel dva kluky co chtěli dát Chorvatsko na Hondách PCX tak jsme se nakonec domluvili a vyrazili.

A tak 23.6. začala má výzva jestli vydržím já i skůtr

Více v připravovaném cestopisu - Výlet na skůtru (2446 km) - CR-A-SK-H-SLO-HR-BiH

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 16.12.11 v 18:05