Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník koudis
Vloženo 12.8.2011
Aktualizováno 12.8.2011

Chtěl jsem cestovní motorku, ale nikdo jí neprodával za rozumnou cenu. Tak jsem si zatím koupil tohle a dal na to kufry a mám cesťák

Je to taková neposlušná motorka do města. Při městské rychlosti je přecitlivělá na dotek plynu. Je to taková zábavní motorka. V nízkých rychlostech živá, ve vyšších líná.
Navíc nad 160km/h na ní hrozně fouká. Což na CB500 bylo mnohem lepší. Měl jsem tam teda malý štítek. Ale celkově CB500 mi přišla ovladatelnější a univerzálnější.

xdaso_ml.
xdaso_ml. napsal 31.05.12 v 17:18

Jak se mi Hornet moc nelíbí, tak tvůj kousek je fakt moc hezkej Ta barva a novější ročník tvoří hezkou kombinaci 10B

Skunk
Skunk napsal 18.08.11 v 18:13

Krásný stroj, jasných 10b ...

Jakubcrm
Jakubcrm napsal 17.08.11 v 19:27

libové!!!

koudis
koudis napsal 15.08.11 v 21:14

Více foto je k vidění na
S těma kilometrema. Nevím teď přesně. Ještě jsem si moc neprohlížel log z cesty. Bylo to asi 3700km za 9 dní. Myslím, že jsme za den po dálnicích udělali i kolem 700km. V horách kolem 300 asi. Bylo to fakt v pohodě. Cesťák necesťák

Jakubcrm
Jakubcrm napsal 15.08.11 v 21:09

pěkné fotky. Jaké zvdálenosti se na tomdaj ujet za den? Také mě láka vyrazit třeba do rakouskejch alp skrz do itálie třeba. Ale zatims em se bál jaké yto bylo na "necestovní" motorce Ale máš to pěkné !! to se musí nechat !