Yamaha YZF-R6R (2007)

Vlastník Bouša82
Vloženo 13.10.2011
Aktualizováno 30.6.2013

Jedna z nejdůležitějších věcí ze seznamu, kterou jsem musel stihnout tenhle život se podařilo odškrtnout v srpnu 2010. Splněný sen z Japan a až na pár věcí jako je držák SPZky, diod. blinkrů v origo stavu.

Měl jsem po desetileté motorkářské pauze a ze zkušenostech s ostré verze Simsona :) připravené dvě varianty... KTM LC4 SUPERMOTO a poslední vítěznou srdci nejbližší... Yamahu R6R se kterou se zatím seznamujeme, páč jí mám krátce.

Proč nakonec R6R? Asi mě načal plakát R6 (1999), který jsem dostal od souseda z výstavy motorek v 15-ti letech a od té doby neviděl, neslyšel na jinou motorku. Chvilková byla doba, kdy mě nahlodala bratrova Káťa, která je na naučení parádní, problém byl však v cestě do práce (dálnice) a mé spíš pozdní než brzký nástupy k pásu.

Proč se pořád seznamujeme? Rok 2011 jsem jel v duchu pořádně se vyjančit na okruhů, výletit... no prostě nežrat, nespat jenom jezdit.
Jenomže rozjančená sezóna dostala stopku. Nastala tak s mojí pětiminutovou fotbalovou slávou, kdy jsem si zlomil dvě kosti v nártu. Sečteno a podtrženo... dovolená na jihu, jedna Sosna, MČR Most, VC Brna a pár akcí s motorkáři.

Mé badání "zatím" skončilo u víčka nádrže, benzinových pump a předpovědí počasí.

Myšounka
Myšounka napsal 22.03.12 v 14:48

Tonyny
Tonyny napsal 05.01.12 v 17:49

.DJ.
.DJ. napsal 21.10.11 v 19:23

to nejlepší nářadíčko snad si tu nohu to přístí sezonu vynahradíš

kaquao
kaquao napsal 20.10.11 v 20:34

10 jasná moc krásná a ta barva!!

pavelzelda
pavelzelda napsal 19.10.11 v 00:17

Krásná R6-tka ať Ti slouží a dělá radost...