Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník kůča-cbr
Vloženo 18.12.2011
Aktualizováno 20.12.2022

Byl to muj sen,tak jsem si ho ted poridil.Je to nejhezci a nejdokonalejsi motorka ktera byla kdy vyrobena,s tou uz zestarnu,budu ji verny v dobrem i ve zlem

První dojmy - xxx

Doplňky na motorce - Vystrazne blikny,zasuvka 12v,budou vyhrivane rukojeti,ukazatel zarazene rychlosti,xenony

Jede to hodne pekne,zkousel jsem tech povestnych 7tis a je to mazec,ten kdo to neceka by moh byt hodne prekvapenej.Tohle je moje posledni motorka,jsem na vrcholu a nevim co lepsiho si koupit-nic neni...

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 27.04.14 v 11:16 10b.

BadRX
BadRX napsal 24.03.14 v 09:22

čau chlape! Jednou jsme se potkali jěště oba na GPZ Rx, teď oba přezbrojeno, tak i když tys zběhnul k hondě , tak přeju ať ti Blekouš šlape jak hodinky a kolama jen dolu!

Jarky
Jarky napsal 02.03.14 v 20:13 10b.

děkuju za koment a taky za přivítáni v klubu a taky jsem rád že se líbí i ostatním jinak máš taky moc pěkného Blacka v super stavu 10b hodně km bez nehod a problému

Víťan
Víťan napsal 29.12.12 v 12:04 10b.

Jojo, také jsem se na téhle motorce svezl a máš naprostou pravdu, že je to síla. Motor je naprosto dostačující, podvozek je vymazlený a kapoty velice slušivé. ť ti slouží dlouhé roky. Píšeš, že je to tvá poslední, tak ji šetři. Dávám 10b.

Mraki
Mraki napsal 22.12.12 v 12:08 10b.

Myslím si, že tahle motorka je hlavně životní styl a na tobě je to celkem vidět, že tím žiješ. Měl jsem CBR 1000F a po Superblackovi jsem hodně koukal,... Do dnes si myslím, že má stále co říct! Ať se daří