Suzuki AN 400 Burgman (1999)

Vlastník pepe1968
Vloženo 20.12.2011
Aktualizováno 27.9.2012

burgman již zase maže, a chrochtá si s novou náplní.

kdo nemaže ten nejede ( tak to vše začalo ).
věřil jsem prodávajícímu, že je tam nový olej, a bohužel tam již olej nebyl vůbec. vydrželo to jen cca 10km, a pak zadřeno. a to na dálnici po 18h na podzim. takže již téměř tma, hromady aut, a já a můj burgman. zoufalost málem vyhrála, a já chtěl burgmana hodit za svodidla. naštěstí má váhu, a po 2km byl sjezd a křoví. šup tam burgmana , s doprovodným autem domů ( 160km ) pro dodávku a zpět naložit v křoví schovaného burgmana.
takže první radostné pocity s koupě, rychle schládly, a já musel burgmana opravit. naštěstí jsou i dobří kamarádi, se kterými se burgman opravil za přátelské děkuji. ( jsem jim vděčný ) a i když už je zima, tak jsem samozřejmě projíždky absolvoval. pocit super. v minulosti jsem již vlastnil nějaké to moto. ( 2 x enduro /2 x silniční ). burgman je prostě stroj pro klidnou jízdu a kochání se vším. přes zimu musím nějak upravit sedák ( měřím 186cm, a dlouhé nohy ) chybí mi zde 5cm pro opravdové pohodlí. a na to že je to jenom skůtr, jede hodně dobře.

bohužel burgman již nepatří k mému vozovému parku. nepřežil srážku se srnou, a zbyl s něj bohužel jenom rozlámaný vrak. budu to asi rozprodávat na díly. ale to počká až se uzdravím.