Honda XL 700V Transalp (2009)

Vlastník parizek
Vloženo 3.3.2012
Aktualizováno 27.8.2012

Nasledovnice BMW F800GS a paradoxne mi subjektivne sedi lip. Ano, osmikilo vypada super a vsichni po nem slintaji, ale ja jsem se celkem dobre nasel na Talpu.

=DOPLŇKY=
---
- vyhrivane hefty, chranice rukou
- pridavna svetla
- 3 kufry
- kryt pod motor, abs, predniho svetla apod
- ukazatel zarazene rychlosti
- cestovni plexi
- 12V zasuvka velka
- padaci ram
- ladeny vyfuk Leo Vince
- navigace TomTom Rider 3 + dobijeci drzak

=ZKUŠENOSTI A POZNATKY=
Vyssi plexi funguje velmi dobre. Neuskodila by trochu vetsi svetla vyska - v Albanii pri opatrne jizde jsem si spoustakrat skrtl spodnim krytem - jeste ze ho mam. Pridavna svetla jsou vyborna vec. Malicko me zarazi zpusob ochlazovani motoru, ale zvykl jsem si.

=CESTY=
17.-18. brezen 2012
Sobotonedelni vylet se spanim u Neusieder See. Sezona tam jeste nezacala, spali jsme venku v prostoru mezi kabinkama na prevlekanim pod strechou, stara dobra pohodicka, akorat rano se ze spacaku do zimy nechtelo. Ve Vidni jsem v Louisovi koupil aktivni drzak na TomToma, podle ktereho jsem poprve delal velitele cesty zpet, naprosto dle planu a bez problemu. Maximalni spokojenost. Najeto caca 920km.

28. duben - 6.kveten
Vyprava do Albanie. Zeme je to vskutku zajimava, projeli jsme se pres Vjeternik kolem Vermoshe, ale ve vysledku cesta pro nas dost narocna a Albanie je plna blaznu. Najeto pres 4tkm a po necelych 2 mesicich vlastnictvi Alpa uz musime na servis

16.-19. srpen
Vylet do Alp - D,A,I,CH . Passa na pohodu, najeto cca 2000km. Pocasi na vybornou - azuro a 37st. ve stinu.
Celkove zatim najeto 8500km.

barracuda740
barracuda740 napsal 12.07.14 v 22:22

nech dobre slúži

pernik92
pernik92 napsal 02.11.12 v 18:43 10b.

pěknej alp a ta posledni fotka je mi hodně povědomá
ať věrně slouží a vždy doveze do cíle
10b

dannj
dannj napsal 24.08.12 v 09:05

Aikonn
Aikonn napsal 16.07.12 v 12:32

Čau, mám taky TA, 2009, chci se zeptat, kdes sehnal to cestovní plexi? Já k mašině dostal GIVI turistický, ale mám kolem 185cm a ve vyšších rychlostech mi to třepe hlavou. Jak je to u tebe, je to OK? Do jaké rychlosti? Stavitelné být nemusí, ale ty turbulence byly nepříjemný. Dík! Mara

tompet
tompet napsal 13.05.12 v 21:07