Kawasaki ZR 7 (2001)

Vlastník kotrna
Vloženo 29.4.2012
Aktualizováno 11.2.2015

Moja první mašina na keré sem gdy vůbec jel ...

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Suzuki SV 650: důvod neuveden
Suzuki GSF 600 Bandit: důvod neuveden

První dojmy - byla to moja první motorka takže sem byl nadšený ,, dobře sa ovládala, zrychlení dobré, cena také jakš takš takže sem z ní byl nadšený

Motorku bych doporučil pro - pohodáře, delší výlety s kuframa ( doporučil bych ale upravit sedlo na velké štreky ) , normání motorkáře, začátečníky, ,,,

Je to moja první mašina takže nemám nejak moc zkušeností a ani nemožu porovnat s nejaků jinů ...No ale jezdí sa mně na ní fajn, je pohodlná, spolujezdec mě ale docela dost sjížďá na záda,, pod sedlem mraky místa oproti jiným mašinám (v létě, když sa jelo k vodě sem tam nacpal ručník, kraťase, litrovů flašku oproti nekterým co měly do R1 problém narvat mobil a peněženku :) ) ,,, brzdy by mohly byt lepší... při jízdě na nerovných cestách ( skoro všecky okresky ) a prohupoch dře stojan o zem ..Co mně tak vadí je že by mohla mět aj šestý rychlostní stupeň, ,, po nejaké době co sem na ní cosi pojezdil příjde slabší, ale šak to néni žádný sporťák takže na to nemožu brblat že... Když sa na ní jede normálně tak pije do 5l když sa blbne a krůtí plynem tak aj 8-9l..

Luci444
Luci444 napsal 04.05.12 v 16:42

Taky se musím přidat k pozitivnímu hodnocení

holtík
holtík napsal 30.04.12 v 15:32

Měl jsem ji také a musím říct, že se uměla dost dobře držet skoro všeho co mělo dvě kola. Přidám se k Jandysovi dvěstě umí v pohodě a je to docela kalup. Tak ji moc nepokoušej.Dám deset bodů, protože mě nikdy nenechala na holičkách a věřím, že ta tvoje tě taky nenechá.

-Jandys-
-Jandys- napsal 29.04.12 v 13:14

Jestli ti na této mašine příjde že rychlost přes 200KM/h je málo,tak mi pak ještě napiš kde chceš krom okruhu tak rychle jezdit