Yamaha XJ 600 (2000)

Vlastník posmen
Vloženo 3.5.2012
Aktualizováno 17.8.2016

Parádní motorka na cestování...

Honda CB 750: Cena, 5 kvaltů

První dojmy - Zatím najeto cca 500 km. Oproti GSu je velký rozdíl v pohodlí, pružnosti motoru i ovladatelnosti. Trochu hlučnější řazení, ale předpokládám, že se to vyřeší výměnou oleje za hustší 20W50. Motor táhne krásně od nízkých otáček (2000 ot/min). Oproti GS je sedlo jako gauč:). I když je těžší a mnohem mohutnější než GSo tak se mi ovládá mnohem líp.

Najeto cca 2000 km. Vyměněn olej za 20W50, řazení se ztišilo... Spotřeba podle stylu jízdy 4-5.5 l/100 km.

Najeto 10000 km - pořád naprostá spokojenost - pohodlná, nenáročná, výkon tak akorát, super na cestování po čechách i do zahraničí.

Léto 2016 - konečně mám po letech víc času jezdit - jezdím jak sám tak i ve dvou. Při jízdě sám je motorka pořád super. Ve dvou už cítím nedostatek výkonu a slabší brzdy - na cestování je pořád super, ale když se jeden ostřejší jízda, tak je potřeba s tím počítat.

posmen
posmen napsal 17.08.16 v 17:55

Petr45: Děkuju :) Jen je škoda, že XJ600 už téměř úplně zmizelo z inzercí...

Petr45
Petr45 napsal 17.08.16 v 15:52 10b.

Tyhle starý poctivý mašiny mají svého ducha. Přeji ještě hodně km