Yamaha YZF-R6 (2001)

Vlastník Kačka-R6
Vloženo 12.5.2012
Aktualizováno 23.5.2018

Je to moje první motorka a terpve se seznamujeme :)

První dojmy - Úplně první motorka, čerstvý řidičák a velká panika 😂

Doposud jsem byla pouze jen spolujezdec,ale tak moc se mi to zalíbilo,že přítel přišel s nápadem,koupit mi motorku vlastní,udělat papíry a jezdit prostě každej na svoji.To jsme udělali poměrně brzo,motorku jsme koupili asi týden před vánocema,takže parádní dárek a vlastně do teď jsme na ni dělali a výsledek myslím stojí za to!Udělali jsme ji v podobném stylu jako je ta jeho,aby jsme ladili Zatím žádné velké zkušenosti nejsou,protože jsem teprve dodělala papíry,ale jen co počasí dovolí,vlítneme na to a pak se uvidí Jinak motorka je kompletně předělená po vzhledové stránce- novej lak,samolepky,sedla,páčky,rukojeti,závažíčka,padáky,zrcátka,blinkry,stupačky, podsvícení a dělanej výfuk.Oproti předešlé podobě je k nepoznání a doufám taky,že o poznání hezčí Je prostě holčičí a hlavně MOJE ) Takže už se těším na první vyjížďku,první zkušenosti a dojmy,držte mi palce!

15.5.2012 Tak mám za sebou první menší vyjížďku a 100 kilásku Až na počáteční nervozitu před odjezdem,jsem to myslím zvládla vcelku dobře a pod vedením mé drahé polovičky,která mě po celou dobu hlídala,to šlo jako po másle Nejvíc jsem to vytáhla na 120km/h,vím,asi nic moc,ale co by jste chtěli na první jízdu? Mám se ovšem ale ještě hodně co učit a snad to bude stále jen lepší a lepší.Boleli ručičky,nožičky i zádička,ale musím si zvykat

09.06.2012 Dnes je to přesně měsíc,co jsme dělala závěrečky Mám najeto cca 600km a moje maximální rychlost se zvedla na 220km/h.Jsem naprosto spokojená,jak se sebou tak s motorkou.Jen co se udělá malinko hezky,už to na mě jde

PaaayaR
PaaayaR napsal 16.06.17 v 12:06 9b.

Je super jak jste to sladili s partnerem. Davam

BoB-R6
BoB-R6 napsal 18.05.14 v 11:04

krásný kočky

BilinX11
BilinX11 napsal 01.04.13 v 19:02 10b.

Řezy
Řezy napsal 03.02.13 v 16:10 10b.

Stejná moto a přilba Sluší vám to Hlavně opatrně a hodně šťastných km

Jacek_18
Jacek_18 napsal 24.01.13 v 08:21 10b.

Krásně vám to pasuje ...