Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník JindraITC
Vloženo 28.5.2012
Aktualizováno 24.12.2012

Moje první motorka když nepočítám Fichtla. Chtěl jsem naháče, původně jsem se rozhodoval nad Monsterem ale nakonec jsem zahlídl tohoto Horneta ve Freemoto, byl to snad poslední Hornet bez úprav originálním stavu s nestočeným budíkem.

První dojmy - Když jsem na něj sednul poprvé, tak jsem ho měl plné ruce, výkon se mi zdál neskutečný, po druhé sezóně jsem si zkusil párkrát Sosnovou a rozhodl se zkusit sporta. Horneta si ale nechám a budu ho půjčovat tátovi.

Je to snad jeden s posledních Hornetů v tomhle stavu, původní lak, dovezen z Italie Freemotem, servisní knížka. Má najeto 39900km, když jsem koukal na jiné co měli na tachometru kolem 25000 tak vypadali hůř. Začal jsem zkoušet Sosnovou a dostal jsem strach abych ho zbytečně nedomlátil, tak jsem k Hornetu koupil další motorku.
Na Horneta jsem si sehnal: Stojan, řídítka a závaží od Barracudy, kryt zadního sedla, dynojet a výfuk creptus.
Původní pneu Bridgestone šla do kytek a tak jsem koupil Pirelli Diablo.
Příští pneu bude pět Bridgestone.

Tomáš.Thomas
Tomáš.Thomas napsal 24.12.12 v 14:44 10b.

Koukám že to máme podobně,taky jsem se rozhodl horneta nechat a budu kupovat další je to dobrá nenáročná motorka na který se sveze uplně každej,at slouží

JindraITC
JindraITC napsal 09.07.12 v 21:29