Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník Mark.182
Vloženo 19.6.2012
Aktualizováno 23.5.2013

Moje první hračka, byla úplně nádherná, ale mou nezkušeností je to teď takové ošklivé kačátko. Stejně ji mám rád. Je rychlá, dravá a je na mě moc hodná.

První dojmy - První dojmy i ty ostatni dojmy sou velice kladne :) Jako uplne první motorka mi připadala ze začátku velice rychlá, ale postupem času se mi zdala klidnejsi a klidnejsi.

Koupě

Jako úplný začátečník co nikdy neseděl na motorce jsem si vybral GSXR 600 (hua :D). Původně jsem chtěl Kawu, ale nakonec jsem se rozhodl pro GSXR. O obsahu se nedalo debatovat, co nejmenší, takže 600. A nejvíc se mi líbila modelová řada K6/7, která je podle mě nejpovedenější co se designu týče. O motorce jsem slyšel jen samou chválu takže nebylo co řešit. Při koupi jsem měl poměrně štěstí, první motorka na kterou jsem se jel podívat byla v dobrém stavu a cena byla příznivá. Ale hlavně, když před váma stojí taková krasavice a říka "vem si mě" je těžké říct ne :)

Rok 2011

Ze začátku jsem měl veliký respekt, je to opravdu silná motorka, hlavně pro začátečníka. Jezdil jsem pomalinku ale i tak sem měl kolikrát na mále. Když nad tím přemýšlím, docela se divím že jestě žiju nebo že sem se někde nerozsekal :D. Motorka jede skvěle. Dá se s ní jet pohoda a kochačka, ale od 8 tis nahoru je to opravdu brutální raketa. Zatáčky vykrajuje jedna báseň a vlastně do nich padá sama. Tuhle sezónu jsem jezdil jen málo. Jediná závada byla výfuková přívěra, která prakticky hned odstraněna. Koupil jsem si padáky, namontoval a o dva dny pozdeji jsme spadli na Sosnové. Naštěstí jsme z toho oba vyvázli jen se škrábanci (hlavně díky těm padákům) ale tímto pro mě byla v zaří sezona 2011 ukončena.

Rok 2012

Motorka dostala novou stupačku, nový lak na díly které byly poškrábané (který je uplně ale uplně strašný a v zimě to budu předělávat), nové pneu Dunlop Sportmax Sportsmart. Vymenil jsem olej + filtr, chladící kapalinu, brzdovou kapalinu a koupil K&N vzduchový filtr. Namontoval alarm, nalepil proužky na ráfky a přidělal můj doma vyrobený držák SPZ. Aktualně ještě uvažuju nad laďákem, ale uvidíme jestli na něj budou finance. Taky jsem někde vytratil padáky na zadní ose kola :(. Jinak jezdíme co to jde a co dovolí peněženka. Zatím mame najeto jen 5000 km tak doufam že se to časem zpelší.

Alarm

Udělal jsem si radost a pořídil laďák. Spoustě lidí se nelíbí, ale mě osobně se libí moc, mám rád menší výfuky. Zvuk super. Najeto cca 7000 km, pořád žalostně málo ale jezdit samotného mě nebaví. Už je zazimováno a čekáme na jaro.

Lukyn78
Lukyn78 napsal 16.03.14 v 01:26

Krásná mašina a pěkná komboška. A super náklony,pche,prý začátečník.

Valda77
Valda77 napsal 21.06.13 v 10:59 10b.

Je to vážně mazel , tak mějte mnoho super společných km

mike.46
mike.46 napsal 24.06.12 v 09:15

Krásná motorka Hlavně bez nehod. M.

Mark.182
Mark.182 napsal 22.06.12 v 21:58

cat-nikita> ty taky

cat-nikita
cat-nikita napsal 22.06.12 v 16:15

Tak už žádné škrábance, je hezká