Suzuki GSF 600 Bandit (1998)

Vlastník Biker2004
Vloženo 17.1.2006
Aktualizováno 3.10.2006

Mašinu jsem si koupil v březnu 2005 a původní majitel si ji nechal dovést z Rakouska.Za tu jednu sezonu jsem najel okolo 8000km a čeká ji výměna olejů, filtrů a zadní gumy. Moje láska je pořád v sérii, ale chtěl bych přes zimu vyleštit alespoň ráfky a na

Cesty: Jezdím převážně sám, nebo spíš v menších skupinkách do pěti motorek, protože ve větším počtu je to už celkem chaos. Byl jsem asi na dvou srazech, ale to je pro mě moc "masová" záležitost. Ale asi na nějaký opět zajedu V létě 2006 bych rád zajel na Balaton, snad se to vydaří.

Biker2004
Biker2004 napsal 10.12.06 v 18:33

To WEB: Díky za pozvání, jestli to vyjde, velice rád se tam ukážu.

Biker2004
Biker2004 napsal 10.12.06 v 18:32

To Dodo: Tak sadu na ten kufr jsem koupil od jednoho kluka za 1500. Sam si ji nejak upravoval a je to i na bocni kufry, tu ale na motorce nemam.Spokojenost nejvetsi a musim řict, že co jsem si tam ten držák dal, když jsem jel na dovolenou, tak od té doby jsem to nesundal, je to vyborná věc.

WEB
WEB napsal 06.12.06 v 10:57

PĚKNÝ &quot;BAJK&quot;!Tímto tě zvu na akci,kterou na jaře pořádám - Ostravský autosalon WEVI a s tím spojenou výstavu motocyklů (pravidelná prezentace cca.20 motoznaček - web:www.wevi.cz).Součástí akce je i společná vyjížďka Ostravou - více info v sekci: akce a srazy.Již nyní se můžeš přihlásit!<br />
Zdraví Patrik

dodomz
dodomz napsal 29.10.06 v 11:17

pekny stroj muzu se zeptat kolik te vysla ta montovaci sada na kufr

frantisek.lizal
frantisek.lizal napsal 01.08.06 v 11:46

nazdar, mám stejný názor: jezdili jsme ve čtyřech (tak akorát) a na srazu (nic moc) jsme byli jednou. ale jeden kámoš se odstěhoval a druhej motorku prodal. <br />
Franta, Tovačov<br />
CBR 600F