Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník Grizzly_Luboš
Vloženo 14.9.2012
Aktualizováno 27.3.2014

cistokrevny supersport ktery je potreba drzet pekne pod krkem.

První dojmy - Tvrdá motorka s nejlepšim podvozkem co jsem kdy řídil.Hlučná střela která ani nemá moc velkou spotřebu...super záležitost pro mladšího člověka kterej oželi pohodlí.

Moto jsem koupil schvalne na konci sezony za "zimni cenu"..Po Z750 jsem jednoduse se rozhodoval jeslit do zeda nastrkat penize aby to vic jelo a nebo proste neco noveho...a sem rad ze sem se rozhodl tak jak sem se rozhodl.Po dlouhem rozmysleni jsem nakonec vybiral uz jenom mezi us verzy zx6r a timhle gsxr.Jasne je to jenom muj subjektivni pocit...ale z tech par km. na me gsxr dejchlo jako modernejsi stroj,lepsi podvozek,prevodovka,brzdy kdezto ale ninja mela supr zabavny motor.No nakonec sem si vybral gsxr a po ujeti 200km a seznameni se mensim s masinou muzu rict ze kdyz to fakt umite..budete se bavit jeste vic nez na ty ninje.
No a porovnani se zedem...gsxr se ani nehne na nerovnostech...pohodli prakticky nulovy.Na zedku jsem mel siroky riditka s hrazdou takze skoro jako na chopperu ste na tom jeli.Ty kawy se mi zda ze maj celkove horsi brzdy...zedko teda tim trpi bezne ale ze i ta ninja ma slabsi to uz neni snad nahoda.Po vykonostni strance...zedko melo vice kroutaku takze se nemuselo tolik radit a jizdu ve dvou sem moc nepoznal.Na gsxr je to jiny...tocit radit tocit radit...kdyz budete se snazit gsxr je strela.

cebeer
cebeer napsal 15.09.12 v 08:55

Pokud tíhneš k supersportům, pak tě tahle GSX-R nemůže zklamat.Koupil jsi dobře, tak ať slouží. Hodně štestí.