Honda XL 1000V Varadero (2004)

Vlastník jkpepino
Vloženo 11.2.2013
Aktualizováno 19.1.2014

Moje motorka je Honda Varadero , kterou jsem si uděl radost a taktéž baťůžkovi kterému naprosto vyhovuje

První dojmy - Nastal čas na koupení motorky a tak jsem řešil jakou motorku , vždy mě lákala motorka , která má slušný výkon pohodlný posed a hezký design , měl jsem v hledáčku tři motky Suzki Vstrom , Hondu Varadero a BMW 1200GS , ale poprvník kilometru jasná volba .

Po koupi motorky následovala první seznamovací jízda , která dopadla na jedničku motorka od spodu zátah dobrý , ale hlavně podvozek dělal všechno co jsem chtěl a bez toho že bych ji musel něco říkat a přemlouvat ji do zatáček jako Ymahu R6 se ,kterou jsem měl také možnost jezdit , ale toto nechám na někoho jiného , . Po dvou tisících km jsem si vzal konečně baťůžek a naprosto v pohodě ani jsem nevěděl , že ho mám , kdyby usnula a spadla nevím jestli bych to hned poznal prostě pohodová motka

Konečně jsem se dostal k pc , tak jen v krátkosti , sezonu 2013 jsme i z baťůžkem zvládli v pohodě dvakrát na zemi při otáčení a jedenkrát výměna pneu po ujetí cca 12000km , výletů i v dešti taky při 2 stupních apod. motorka jela super bez větších problémů

jkpepino
jkpepino napsal 22.04.18 v 22:35

22.4.2018 Nastal čas na výměnu motorky Varadero s náma najezdilo přes 50 000 km k naprosté spokojenosti z těžkým , ale fakt s těžkým srdcem si zajela do světa doufám , že do dobrých rukou ( krále Miroslava) že mu bude sloužit stejně dobře jako nám .

MiKas004
MiKas004 napsal 09.02.18 v 10:59 10b.

Mám ji teprve chvíli, ale se vším souhlasím. Přijde mi jako naprosto ideální motorka na projetí se po práci, ale i na delší cesty. Ano, je neobratná a těžkotonážní na místě, ale je k tomu, aby se na ni jezdilo a ne aby se tlačila.
Přeji mnoho dalších šťastných kilometrů !

jkpepino
jkpepino napsal 30.01.18 v 16:31

Po delší době opět trošku do mlýna , najeto přes 50000 Km motorka bez závad mimo servisní běžné věci jako destičky , řetězovky, svíčky, gumy , no atd. Maximální spokojenost projeto zatím 12 států Evropy a v okruhu 150 km kolem komína není kámen který by si mohl říct , že jsem ho neviděl a trošku jsem pokukoval po konkurentech , ale opět jsem po všech a proti na několika stranách A4 zůstal na sedle Varana není čím nahradit .