Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník Med82
Vloženo 11.3.2013
Aktualizováno 11.3.2013

Nejvernejsi spolecnice na cestach.

Honda CBR 600F: Naskytla se moznost koupe moji nynejsi motorky.

První dojmy - Po presednuti z Jawy 350/640,byly nasledne dojmy plne adrenalinu a vzruseni.Nervozita a nejistota opadly po najeti prvnich 500km.Ted o 11,5 tis. km pozdeji,uz jsme velci kamaradi a pevne verim,ze nam to spolu hodne dlouho vydrzi.

Motorku bych doporučil pro - Podle osobnich zkusenosti bych rekl ze tato motorka neni urcena pro uplne zacatecniky.Preci jen nejake ty koniky pod kapotou uz ma.

Doplňky na motorce - Motorka je v seriovem stavu.jen zrcatka doslouzili(praskle sklicko)tak jse mrovnou koupil obe nove.

Po neuspesnem zhaneni,prohlizeni inzeratu a par navstevach,jsem zabrousil do blizke moto prodejny a narazil tam na Suzuki gsxr 600.Byla to laska na prvni pohled.

Prvni kilometry byly velmi nervozni a nejiste.

Prvni blizke seznameni s kotoucovymi brzdami donutilo me oci pomalu vyskocit ven.Preci jen prechod bubnove---kotoucove brzdy,je opravdu velky skok kupredu.

Jizda je pohodova,jen zjistuji,ze pri me vysce 183 cm a 82kg me po delsi non stop jizde trosku boli ruce a zada.Spolujezdec si pochvaloval sedlo,takze i snim bylo cestovani klidne.Jen toho prostoru pod sedlem by mohlo byt malinko vice.

Se spotrebou se pohybuju i pri lehce sportovni jizde kolem 7,5-8 l/100km.Coz pri stari motorky (11 let)si myslim neni nic zavratneho.Hlavni je ze motorka nezere olej.Co se servisu tyce,jen prezouvani gum,vymena provoznich kapalin a docepovavani paliva.

Novy asfalt dela moji motorce vylozene dobre.Po projeti ne zrovna kvalitnim usekem kde asfalt znaji jen z obrazku jsem zjistil,ze tudy cesta nevede.Hodne kodrcani pomala jizda a strach z vidinou prorazene pteumatiky.

Ps:Na fotce jsou jeste stare zrcatka.Nove jsou celocerne a pro ridice v prijemnejsi velikosti.

Lubos92
Lubos92 napsal 04.03.14 v 13:32

Pěkná .

Barney
Barney napsal 13.03.13 v 15:24 10b.

Pěkný Gixxer, třeba se někde potkáme.

pokemonek-red
pokemonek-red napsal 11.03.13 v 22:11 8b.

Pěkné