Yamaha Fazer8 (2012)

Vlastník HoumrFbi
Vloženo 18.3.2013
Aktualizováno 24.9.2013

Koupena loni v dubnu.Od te doby jsem udelal spoustu uprav - vymena tlumicu za Ohlins (plne stavitelny utlum,komprese..), packy Robi Moto,prepakovani PP tuning,Vyfuk RP, titanove hadice,blikny a drzak SPZ - Baracuda

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník) - Prodejce vcelku v pohode.Přijemná a přátelská obsluha.

Yamaha FZ1 Fazer: Nevybral jsem puvodne kvuli vzhledu a cene.

První dojmy - Prvotni dojmy velmi pozitivni.Ten kopanec pri 6 tis jako by se motorka probudila k zivotu a hltla si nitro :D:D:D

Motorku bych doporučil pro - V zakladu bych ji doporucil jako prvni moto pro zacinajici jezdce na vyssi kubature.Neni vubec zaludna, agilni , dobre davkovane brzdy, nenarocna na udrzbu.

Doplňky na motorce - predni cartridge a zadni tlumic za Ohlins (plne stavitelny utlum,komprese...), packy Robi Moto,prepakovani PP tuning,Vyfuk RP, titanove hadice,blikny a drzak SPZ - Baracuda,padaky Yamaha,vyhrivane hefty,K&N filtr.

Po cca 1tis km jsem mel pocit ze se pri dravejsi jizde a brzdeni nori predek az prilis.Zaroven mi nadskakoval zadek (zkousel jsem ruzna nastaveni tlumicu a nic) proto vymena za nastavitelne.
Kluci od Halbicha mi pomohli nastavit a dneska jsem maximalne spokojenej.

Musim rict ze zatim me nikde nenechala , startuje na prvni nabrnknuti.
Spotreba kolem 6-7 litru (jezdim svizne) takze si holka vezme.
Po doplneni geloveho sedla se chystam letos na delsi trasu cca 4 tis do italie tak sdelim cerstve zazitky po ceste.

závoďáček-r1
závoďáček-r1 napsal 19.03.13 v 20:11 10b.

šťastnou sezonu.pěknej vyfuk 10b

istonbike
istonbike napsal 18.03.13 v 22:12 10b.

Nádherný modrý Fejzr s parádními doplňky a fantastickým laďáčkem RP přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle s minimálně jedním kolem pevně na zemi