BMW R 1200 S (2006)

Vlastník mviperm
Vloženo 5.5.2013
Aktualizováno 11.3.2014

Tak konecne mame za sebou par km... cim dal tim vice se mi tenhle vybrujici do vyfuku prskajici peklostroj zacina libit ;]

Motorka koupena od FIRMA:MOTO Šikule (Rodvínov)

První dojmy - Zatim jen nepatrne. Najel jsme na ni teprve 200 km. Proti Honde je to uplne jine svezeni. Vybruje to, pocitove to moc nejede ale podle tacha zas az tak pomala neni :D Gumy jsou v polovine zivotnosti tak az na ni nazuju nove bude to snad o neco lepsi! Musim ale uznat, ze i tak to sedi docela hezky, na nase rozbite cesty zadna slava ale uz se nemuzu dockat az ji vytahnu nekam do hor tak trochu smerem na jih ;]

Tuhle masinu jsem si koupil pac je tak oskliva az je hezka! Technicke reseni tohodle stoje je zajimave, vsechno z ni trci nekam mimo ram. Ram to poradne ani nema pac jeho soucasti je motor, nema to vodu pac je to chlazene vzduchem. Misto retezu ma kardan a misto mokre lamelove spojky ma velkou suchou jako u auta. Proste tak trochu peklostroj! :D Dole je to hodnej kamarat, nahore nasrana mrcha ktera taha za ruce a pokud se clovek zapomene dokaze nahnat strach. Jinac sedi paradne, jizdnim vlastnostem urcite napomaha od vyrobce osazeny tlumic rizeni, tak trochu o neco lepsi podvozek nez je standardne montovan. Ne spatnej zvuk ma taky koncovka vyfuku ktera taky neni seriovka. Myslim ze casem si ji doladim a upravim k obrazu svemu. Snad to nedopadne tak ze z ni udelam uplne neco jineho nez je ted ;]

Tak uz se tesim na dalsi svezeni... jizde zdar a hodne hezkych a zabavnych km!

Mark09
Mark09 napsal 22.07.17 v 10:44 10b.

Qbi-C
Qbi-C napsal 11.03.14 v 21:49

Skvela volba, taky bych si misto v garazi udelal

spidi.cz
spidi.cz napsal 06.05.13 v 22:59

Drž to v otáčkách a pojede.
Je to prostě jiný svezení. Já jsem byl z počátku taky trochu rozpačitý. Čekal jsem po přesednutí z F800S trochu větší nářez. Ale spíš mne překvapil podvozek jak je skvělý a taky tahá za ruky...

Prostě ať ti to jezdí.

harly27
harly27 napsal 05.05.13 v 15:38 10b.